Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Olej pre 1,6 Vti


Duffusss

Recommended Posts

Chcem sa opýtať aký olej je v motore 1,6 Vti čo sa montuje do 301? Podľa servisnej \" kde je tabuľka aké oleje idú do jednotlivých motorov\" je tam 5w30 INEO ECS. Chcem si kúpiť olej na dolievanie, ale nie som si istý či je tam ten, prosím o radu.Ďakujem :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám motor1,2 a pri kontrole oleja sa mi na mierke tažko odhaduje výška hladiny .Mierka cestou pri zasuvaný nadol akoby sa pooptierala a nemusim ju ani celkom zasunut a pri vytiahnutí je cela zamazana od oleja.Mám najazdene 4000 a dufam,že olej mi nebude motor nejak masivne žrat aby som musel už dolievat.Som nespokojný s radiom tak sa chystám do peugeotu tak sa ich spýtam, nech mi ukažu ako sa to má zmerat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

V benzin motore kym vsetko funguje (tesni) ako ma, nie je dovod na dolievanie oleja. Osobne som mal 3 benzinaky vo veku 7,8 a 14 rokov, a ani na jednom sa za cely zivot auta nestratila ani kvapka. Ak sa olej straca, nem dobre. U dieslov neviem, ale u benzinu s tym obecne nebyva ziaden problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 3 roky později...
  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...