Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klepání od přední nápravy


Print

Recommended Posts

  • O 3 roky později...

Přátelé, přidám se s problémem... před dvěma lety jsem měnil tlumiče, bez uložení. Po 2 letech začlo klepat uložení, když jsem přejel práh, tak jsem ho vyměnil. Po výměně to ovšem začalo klepat při sebemenší nerovnosti. Nechal jsem testnou tlumiče, byly po smrti. Dal jsem lepší, klepání se zlepšilo, ale klepalo to furt. Do podběhu a pedálů na levý straně. Udělal jsem v tomto pořadí: čepy řízení, vodící čepy třemnů, příčný uložení stabíku, tyčky stabíku, kulový čepy. Po každým zásahu ze to zmírnilo, ale problém trvá. Bylo to ve třech servisech, včetně autorizáku, nikde nic už netuší. Nevíte, kde by mohl být problém? Brzdové třmeny? Ale proč ty?

 

Díky za rady a nápady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto musi byt na kolesach na zemi  a rozkyves jeho vlastnu hmotnost,nie ked auto je vo vzduchu taku silu nema nikto aby vivinul zataz na napravu ako v prvom pripade  

ak tam je vola niekde na naprave najdes to tymto sposobom este sa mi nestalo aby som nenasiel

ideal je ist niekam na kanal 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I na zemi stálo...

 

a kedy to bucha?

dotiahol by som tu napravnicu na fest a od toho sa odrazil  smerom na ramena gulovy cap atd 

keby mas uvolnene strmene tak pri aktivovanom abs to citit jak to s tym nabija 

tiez s napravnicou to takto lomcuje ked neni utiahnuta na fest 

 

Jak kdy... někdy, když vjedu do propadliny, někdy když přejedu práh. A někdy taky ne... když je zvlněná silnice, dělá to pořád.

 

EDITUJ, nepiš příspěvky těsně za sebou !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Také mi něco klepe, vůz je týden po STK nic nenašli, začalo to pořádně klepat po STK, po prohlídce náprav jsem zjisti že to dělá přední levá tyčka stabilizátoru, vzhledem k tomu že je nová, a vše okolo ní, tlumič, péro uložení, když za ní vezmu uprostřed nahoru dolu tak klepe a to pořádně, po vyndání je v naprostém pořádku, jediné co mě napadá že na vrchu nebyla vůbec dotažená na krev šla lehce otáčet klíčem, dám ji zpátky dotáhnu a uvidíme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...