Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AutoKelly - nove dily v nabidce


Tornado

Recommended Posts

Dnes jsem nahlidnul do jejich e-katalogu a zjistil jsem ze se rozrostl jejich sortiment zbozi. Nektere vyrobky jsou i oznacene jako "originální nebo kvalitativně rovnocenný náhradní díl".

Objevil jsem zatim, ze tam maji dily napr. od zn. FEBI, coz uz myslim par lidi psalo ze je solidni firma.

Co myslite, vyplati se uz nakupovat u AutoKelly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem si toho už taky všimnul. Bohužel nemůžu zatím moc hodnotit. Koupil jsem tam jen sklo zrcádka spolujezdce a stěrače Valeo (tu sadu za 513) a jsem spokojenej :D

Otec od nich má už rok koncvou část výfuku (tlumič) na Vectru B a taky zadní tlumiče a zatím nenadával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příběh A: Sem si koupil v Autokelly sklo do zrcátka za 3 kila. (Výrobce někde z Litvy nebo Estonska).

1. Nejsou namodralí jak origo. To bych přežil.

2. Okraje se nějak \"roztápí\" (možná vyhříváním). To bych nepřežil.

Příběh B: Sem si koupil v Autokelly stabilizátory, jeden za 1300. Jakási firma s hvězdou (StarLine?).

1. Jsou tvarem trochu jinačí. To bych přežil.

2. Od března (namontování) zrezly hůř než původní co tam byly. To bych nepřežil.

Jediný dobrý co se tam dá koupit sou světla (obrysovka, blinkr) ale jen díky tomu, že jím je dodává Valeo.

Poučení? Měním lokál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Příběh A: Sem si koupil v Autokelly sklo do zrcátka za 3 kila. (Výrobce někde z Litvy nebo Estonska).

1. Nejsou namodralí jak origo. To bych přežil.

2. Okraje se nějak \"roztápí\" (možná vyhříváním). To bych nepřežil.

Příběh B: Sem si koupil v Autokelly stabilizátory, jeden za 1300. Jakási firma s hvězdou (StarLine?).

1. Jsou tvarem trochu jinačí. To bych přežil.

2. Od března (namontování) zrezly hůř než původní co tam byly. To bych nepřežil.

Jediný dobrý co se tam dá koupit sou světla (obrysovka, blinkr) ale jen díky tomu, že jím je dodává Valeo.

Poučení? Měním lokál.

¨

To zrcátko jsem si kupoval taky, ale na 406. Měli na výběr buď čistý, nebo namodralý, takže jsem vzal namodralý (aby to ladilo) a jsem spokojenej. Vyhřívání mám taky a zatím pohoda. Uvidíme ale, co to udělá v zimě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Příběh A: Sem si koupil v Autokelly sklo do zrcátka za 3 kila. (Výrobce někde z Litvy nebo Estonska).

1. Nejsou namodralí jak origo. To bych přežil.

2. Okraje se nějak \"roztápí\" (možná vyhříváním). To bych nepřežil.

Příběh B: Sem si koupil v Autokelly stabilizátory, jeden za 1300. Jakási firma s hvězdou (StarLine?).

1. Jsou tvarem trochu jinačí. To bych přežil.

2. Od března (namontování) zrezly hůř než původní co tam byly. To bych nepřežil.

Jediný dobrý co se tam dá koupit sou světla (obrysovka, blinkr) ale jen díky tomu, že jím je dodává Valeo.

Poučení? Měním lokál.

Vidíš vidíš, já mam na 605ku zabarvený a stojí 230,-

Starline NEBRAT

Stabík (vzpěra) od FEBI : 723,- / ks

Od Lemföder 1103,- /ks

To sou samo ceny jen pro členy (se slevou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...