Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sedačky třetí řada.6 a 7místo kde zehnat?


mracek25

Recommended Posts

vím že to vpohodě pasuje,ale nemám to odskoušene kolik tam je před nohy místa musím pak zkusit,jak se to tobě osvěčilo?
Tak já jsem nedávno kupoval na vrakovišti. Jednu - za 3,000 Kč. Ale byla to sedačka původně z druhé řady.

Jde to použít, ale je to jen pro děti (anebo pro dospělého menšího vzrůstu jako nouzovka). S originální sedačkou ze 3. řady zkušenost nemám, tak nemůžu srovnávat. Ale vzhledem k tomu, kolik tam je místa, to asi lepší nebude. Spíš ta sedačka bude jen pložší a lehčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik by sis za jednu představoval?Mužeš porovnat z tveho pohledu zda jsou lepší jak ty z druhe řady?

Mám orig. sedačky do třetí řady a nepoužívám je, byly součástí výbavy, kterou jsem si nevolil... Jsou nižší a mají podstatně kratší opěradla, než ty ve druhé řadě. Pokud by byl zájem, jsou volné. Jsou to funglovky, nepoužité, polokožené.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Mracek25

Sedačky do třetí řady nejsou tak profilované jako ve druhé ř. a mají nižší opěradla. Prostě spíš pro dětskou postavu. Jejich \"vadou\" je, že se nedají schovat do podlahy v kufru, takže i ve sklopeném stavu zaberou dost místa. Takže jsem je vyndal a uložil mimo. Bohužel jejich případná potřeba vyvstane obvykle nečekaně, takže je nutno zvolit buď je vozit pořád s sebou, nebo mít volný kufr...

Co se týká ceny... To víte, i když je nepoužívám, zase se jich nepotřebuji zbavit za každou cenu, místo mi nežerou a někdy se jejich potřeba může vyvrbit. Takže pokud prodat, tak za cenu, která je pro mě zajímavá. Chtěl bych 4500 za jednu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 7 měsíců později...

oživuji stěrší téma :-)

Sháním sedačky do třetí řady za rozumnou cenu. Pokud by někomu přebývaly nebo by dokázal poradit kde je na Vysočině sehnat, dejte, prosím, vědět, a to nejlépe mailem na lubos.rimal(at)gmail.com

Předem díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Koupil jsem nové auto - a poprvé zkusil značku Peugeot. Sem tam potřebuji 7 míst tak jsem zvolil 308SW (nouzové dvě místa pro menší lidi v třetí řadě).

A v zápětí po koupi auta jsem objednal i ty předražené sedačky do třetí řady. Bohužel sedačky ve smluveném termínu (25.6. cca měsíc po objednání) nepřišly. A to mne na Peugeot emotion days ještě ubezpečovali že určitě dorazí. Takže nic. Prý v září. Jenže já potřeboval na léto 7 místné auto. Zatím jsem najel 2000km. Peugeot jezdí zatím pěkně, ale ty sedadla mě chybí. Už dvě cesty jsem kvůli tomu musel řešit jinak. Firma Peugeot mne velice zklamala a to mám auto teprve dva měsíce.

Prosím, kde sehnat sedadla do třetí řady 308SW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je asi problém v tom, že výroba 308SW staré generace definitivně skončila a zřejmě i výroba speciálních sedaček do třetí řady taky. Ty se používali pouze v 308.

Já by jsem skusil inzeráty-je docela možné, že je někdo doma má a nepoužívá-nebo popř. hledal i sedačky do 2 řady-ty speciální jsou lepší, ale na občasnou jízdu by stačili i ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...