Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Blázinec na přístrojovce... Pomůže někdo ?


Michal.42

Recommended Posts

Ahoj Mirku to mám ale problém je v tom, že já sem nepojízdný, tak že se nemůžu za tebou zajet. Jinak bych tě už kontaktoval. Nestartuje, nesvítí, nezamyká. Po vložení a pootočení klíčku ,něco cvaká někde u BSI. Dnes sem vyndal budíky, radio, panel klimatizace zkontroloval konektory zdá se všechno O.K. navíc všude sucho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterie cca 1 rok stará. Měnil sem ji v létě. Ono to začalo vypadáváním displaye, přestal svítit tak sem si říkal že bude posmrti pak se na chvilku rozsvítil a tak dokola stávkoval. Pak si auto vzala manželka na nakup vše ok jen prý ten display zlobil. Auto týden stalo nejezdili sem, nebyla potřeba pak jedem nakoupit a vlezu do auta a začal blázinec, ručičky si dělali co chtěli, stěrač vyjel do půlky a podobné atrakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem neudělal. Jak mi přišla tak sem ji namontoval do auta. Je pravda že mi ještě objevila hláška Economy mode, než to všechno začalo padat. Zítra zkusím okouknout BSI. dnes sem tam čuměl ale nevyndaval sem ji.

[upravil dne 18/3/14 19:38 od Di Steffano]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám, ale pučím si ji od kamoše. Zítra ji dám nabít, pak se uvidí.

[upravil dne 18/3/14 19:44 od Di Steffano]

Pokud bys nepořídil můžu ho nabalit manželce do auta a na pár dní ti jí půjčit.

Už sem to vyřídil zrovna sem mu volal zítra se mám pro ni zastavit. každopádně za ochotu Děkuji.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není zač, snad to bude ono, tak nezapomeň napsat výsledek. :papa

Mirku zuřivě Ti DĚKUJI Opět si měl pravdu :potlesk

To sem Lama :mad: rozebral sem celou přistrojovku vytahal radio, display, zkontroloval kabely, konektory, BSI, kostru a ono stačilo dobít baterku. Ale baterka mi už jednou klekla, ale z takovým chováním budíků, stěračů a jinými atrakcemi sem se ještě nesetkal:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...