Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

No a konečně fór na víkend!


Garfield

Recommended Posts

Jede mírně přiožralej chlápek autem a nabourá do auta s dvěma buzerantama. Jeden z nich povídá: „René, zavolej policii, pán nám naboural autíčko!“ Chlap na to: „Pánové, nešlo by to prosím bez té policie? Dám vám každýmu litr, víte, mám trochu upito...“ a buzík na to: „Reníčku, zavolej policii, pán nám naboural autíčko a ještě bumbal, to se musí vyšetřit!“ Chlapík povídá: „Pánové, nechte policii bejt, dám vám deset litrů každýmu, víte, mně před tejdnem sebrali řidičák...“ „Renčo, zavolej tu policii, pán nám naboural autíčko, bumbal a ještě nemá průkazečku, to se musí vyšetřit!“ Chlapík se nasere a zařve: „Tak víte co? Polibte mi prdel, buzeranti zasraný!“ „Reníku, nikam nevolej, pán začíná vyjednávat...“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mladá žena přijde do prodejny se zvířaty, že by chtěla nějakého papouška. Prodavač jí povídá:\"Paní, máme tady jenom jednoho, ale je hrozně sprostej, protože byl 3 roky v bordelu.\"

Žena říká, že jí to nevadí, a tak si ho koupí.Přijdou domů a papoušek říká: \"Ááá, novej bordel, to neznám!\" \"Papoušku, to není bordel, ale tvůj nový domov.\"

Ve dvě odpoledne se vrátěj dvě dcery ze školy.\"Ááá, nový kurvy, ty neznám!\"\"Papoušku, to nejsou kurvy, ale naše dcery\"

V šest přijde manžel z práce a papoušek povídá: \"No konečně někdo známej, nazdáááár Jirko!!!\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...