Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nová 307


bladerunner

Recommended Posts

tak ako je to s novou 307? má vzadu diódové /LED/ svetlá aj hatchback a break, alebo len CC ako doteraz? v nejakom časopise som čítal, že vraj aj hatchback a break, dnes v servisesom videl nový break aj SW a predajca vravel, že je to len taký "diodový look" a pod krytom sú obyčajné žiarovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jen a? si tam tu novinku ještě nechají!!! V listopadu prodávám auto, tak by to možná mělo už vliv na cenu, když by byl venku nový model!;) Mimochodem, opakovaně se ptám, jestli nemá někdo z členů ve ssvém okolí osobu, která je nadšená z 307 a chtěla by tu mou. Je mi líto to dávat někam do bazaru, kde to auto neohodnotí jako celek, jen kouknou do nějakých stupidních tabulek a vyplivnou cenu.

Nechal bych jí za 285.000,- takhle jak je.

Kompletní popis výbavy a doplňků mám zde:

http://www.destiny.cz/307music/

Cena je včetně muziky, kol, xenonů + plechová kola se zimním obutím.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muziku nevím, jestli by se mi chtělo z toho vyndavat. Asi se to lépe prodá s ní. Ale nevím. Představa je kolem 285.000,- ale třeba se někdo najde, kdo dá radši 240.000,- jen za auto bez doplňků. V tom případě bych to odstrojil a vyndal bych to ven a pak se můžeme domluvit.

Místo Alpine co mi ukradli tam mám zase Alpine a dokonce i stejný model ;) Prostě se mi to líbí zvukově i vzhledově. To rádio tam prostě sedí jako prdel na hrnci :D

No a jaké auto budu kupovat? Jsem jednoznačně rozhodnutý pro Audi AllRoad, jen ještě špekuluji nad motorizací. Jestli 4.2 Quattro nebo 2.7T Quattro. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak dneska som ju videl v peugeote live zadne svetla moc dobre aj predne pekne spravene ale co robia tie plastove narazniky v otvore pre privod vzduchu to fakt neviem aj tu velku papulu vpredu s tymi okuliarmi dole by som prezil ale preco pretiahli tie narazniky az do tej papule tak to vazne nechapem fuj

+ interier pocul som ze mali byt dake zemy v interieri hlavne som hladal dvojzonovu klimu a ako som hladal tak som hladal vzadu ziadne fukace neboli tak neviem od akej vybavy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejen nova ma sestivkalt. mam starou (04) a mam taky sestikvalt. a setrvak a kola atp. ne, je tam jina spojka (vetsi kroutak) a ta se uz nesere, je to vlastne 407 v mensim baleni

ohledne sestky... zas takova vyhoda to neni. ostatni kvalty jsou posazene niz a motor se porad toci vic nez u petikvaltu a tak to i vic zere... na dalnici supr do mesta nesmysl

chce to 1,6 hdi s petivkaltem, to je asi to nejlepsi do noveho auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...