Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Uvařil sem 405 1,9D


Mišob

Recommended Posts

Podařilo se mi uvařit 405 1,9D. :roll Za jízdy mi vytekla chladící kapalina prasklou hadicí. Startér motorem normálně otáčí boužel motor si ani neškytne. Potřeboval bych vědět co všechno se mohlo oddělat. Kolik to tak přibližně stojí.

A jestli mám vůbec nějakou šanci to opravit a nebo schánět novej motor. Taky bych rád věděl kde by mi něco takového v Praze opravili. No prostě bych rád o tom věděl co nejvíc než do toho dám všechny svoje ůspory.

Předem děkuji všem za odpověď :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mišob

Podařilo se mi uvařit 405 1,9D. :roll Za jízdy mi vytekla chladící kapalina prasklou hadicí. Startér motorem normálně otáčí boužel motor si ani neškytne. Potřeboval bych vědět co všechno se mohlo oddělat. Kolik to tak přibližně stojí.

A jestli mám vůbec nějakou šanci to opravit a nebo schánět novej motor. Taky bych rád věděl kde by mi něco takového v Praze opravili. No prostě bych rád o tom věděl co nejvíc než do toho dám všechny svoje ůspory.

Předem děkuji všem za odpověď :papa

www.autovasenda.cz - zkusil bych se dohodnout s nima, a? se na to podívaj a teprve pak bych řešil eventuální opravu nebo výměnu motoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si ten motor ani neškytne, tak bude vystřelený těsnění nebo prasklá hlava až natolik, že to nemá vůbec žádné tlaky....

Oprava v tom případě bude celkem za ranec. Pokud chceš, tak celý tenhle motor k dispozici mám, musel by ses ale ozvat hned, a nebo pak až v půlce září.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...