Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vymena ziaroviek H7


peterslang

Recommended Posts

Kucí neplačte, Hjundé I30 je na tom podobně. Když jsem chtěl vyměnit žárovku musel jsem vyšroubovat nádržku chladící kapaliny :D:D:D
ofiko se při vymene H7 vyndava světlo .

např u Mitsubishi colt poslední generace se H7 mění přes podběh :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No poslusne hlasim, aj ked som velky chlap s velkymi rukami, pri troche sebazaprenia som nemusel vybrat ani baterku ani reflektor; iba som uvolnil (nevyberal) plastovy kryt, co drzi elektroniku na baterii a zvazok kablov som tak nadvihol. Vymena ziaroviek stretavaciek ako aj dialkovych svetiel (obe ziarovky h7, celkovo teda 4ks) sa podarila nakoniec bez vaznejsich problemov :D

Takze ide to aj bez demontaze reflektorov (len to chce trochu zmackat ruku) :ticho

Ak by niekoho zaujimalo, zatial som vypozoroval, ze osram h7 nightbreakeri plus svietia malinko bielejsie ako standardne setove philipsy. Ako svietia v noci som zatial este neskusal. Uvidime ci sa naplni narast svetla o 90% a zvacsenie dosahu o 35 m, tak ako slubuje vyrobca.. Ked tak dam vediet. :papa

[upravil dne 1/9/13 22:40 od peterslang]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej hej cital som ze sa ludia stazuju na ich kratku zivotnost. ale mal si plusky? tieto su ze vraj vynovene a vydrzia okolo 2 rokov. take su zatial empiricke skusenosti uzivatelov na forach. uvidim ako sa im bude darit. Svetla sa mi zapinaju denne ked parkujem v praci v garazi a ked chodim cez tunel (obchvat v ba). ak odidu skoro hodim vam infosku. inak ako vravím svietia super. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

A jsou tam teda nějaký čočky - nebo jen jedna čočka? Já si myslel, že tam bude klasická parabola, až když jsem se o to začal víc zajímat, tak jsem zjisitil, že to je nějaká nová technologie, resp. měla by být :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...