Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 207 chyba P0444 - vyřešeno


Bodie74

Recommended Posts

Dobrý den všem,

mám Peugeot 207 rv. 2007, benzín, 54kW. Rosvítila se mi kontrolka motoru, na diagnostice hlásí chybu P0444 Evaporative Emission System Purge Control Valve Circuit Open

(auto i přes tuto závadu jelo zcela normálně). To co ta chyba znamená jsem si našel, ale nikde jsem se nedočetl jak to opravit - nemáte někdo s touto chybou nějakou zkušenost ?? (jinak chybu jsem smazal, ale předpokládám že se objeví znovu)

Děkuji za odpovědi

Bodie

[upravil dne 28/8/13 13:29 od Bodie74]

[upravil dne 2/9/13 18:47 od Bodie74]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Na ten ventil odsávání benzínových par se podívej, máš tam chybu zkrat na kostru, tak asi nefunguje jak má. Bude trvale otevřený proto ti to asi nejde nastartovat. Pokud nepomůže pročištění konektoru, tak vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak moje 206 je opravná, BMI řídící jednotka byla total KO. Výměna za novou origo peugeot i s prací 6660, -. 2 hodiny práce, peugeot Nečas Zábřeh u Šumperka, paráda, mohu jen doporučit. Jen nevím čím to je, ale po opravě nechytá na drc jako dřív, čerpadlo v pohodě,ale padá asi benzín, tak jsem z toho trochu vedle, ale snad se to vyřeší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...