Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

koroze pod těsnící gumou


machulda

Recommended Posts

Zdravím,

Pod gumou u zadního okna se mi udělali bubliny. Tipuju že je to koroze, Nebo se pletu? Chtěl bych se toho zbavit, tak bych potřeboval poradit jak nato. Jak je tam guma uchycená? Když ji oddělám, půjde potom znovu použít, nebo bych měl shánět novou? Případně kde se to dá sehnat? Budou to mít normálně třeba v Kelly? Kolik to přibližně stojí?

post-50620-14109632968805_thumb.jpg

post-50620-14109632969286_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je optický klam. 406 nereznou :aut:D

Já měnil jen tu u předních dveří a normálně jsem jí po otevření okýnka sundal a nandal jinou. Použil jsem jinou starší nezničenou. Kupovat novou nemá asi smysl :myslim

[upravil dne 27.8.13 20:30 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jestli to dobře chápu, tak hnije jenom výztuha uvnitř gumy? To by teda dveře mohli být relativně v klidu,že? Teda kromě toho načatýho sloupku, stím se chystám taky něco udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to sem rád:-) Skoro 800 za nový se mě dávat nechce, takže kouknu na ty vrakáče. Kdybych na něco narazil a dokopal se k tomu to vyměnit, nějaký rady, tipy, vychytávky, jak to vyměnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předni drží jen na takových jakoby háčcích, prostě přichytky do kterých je to zasunutý, zadni u breaku asi taky, ale u sedanu je to prodloužený až nahoru nad trojuhelníkové okenko a tam nevim jak to je nacpaný, jestli to jde nějak jednoduše vytahnout a pak zase nacpat zpět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...