Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zatahování okýnek na 206 cc


Webster.K

Recommended Posts

Zdravím všechny, chci se zeptat, zda je normální, že levé okno se vysouvá a vrací rychleji než to na pravé straně, osobně mi to přijde trochu divné a líbílo by se mi, aby obě okna šly zasunout stejně rychle a né, aby pravé vyjelo o cca 3-4 vteřiny později. Další co by mě zajímalo, dá se nějak dodělat, aby spínač na okýnka, konkrétně pro to pravé měl taky dvě polohy? mám to totiž na levé straně tak, že když tlačítko na zatáhnutí dám úplně nahoru (druhá poloha) tak se zatáhne automaticky aniž bych to musel držet, na pravé straně ale tato možnost neni, bude fungovat, pokud bych sehnal tlačítko, co má dvě polohy a připojil ho nebo to musim ještě přes diagnostiku nastavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Mě jedou obě stejně rychle,ale tak jak píše Webster,tak mi taky levé okno (při vypnutém motoru),při dvojitém zatáhnutí za tlačítko,vyjede až na horu a pravé musím držet.

Ale když mám nastartováno,tak fungují obě stejně tak,že při dvojitém zatáhnutí obou tlačítek,vyjedou obě okna až nahoru aniž bych je musel držet po celou dobu zavírání. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...
To automatické zavírání jde vyřešit tímto:

http://www.levnealarmy.cz/eshop/elektricke-stahovani-oken/modul-automatickeho-zavirani-oken-m-win.html

zavírá okna po zamknutí a taky při ovládání autamoaticky nahoru i dolu.

Jedno mi zůstalo doma nepoužité.

Ten odkaz nefunguje :myslim

http://www.levnealarmy.cz/eshop/komfortni-prvky/elektricke-stahovani-oken/dojezdove-jednotky/

Napiš která z jednotek to je a kolik by to Tvoje stálo? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 7 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...