Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

StibTo - za Tvou občasnou ranní nevolnost ale opravdu nemůže nikdo ze srazových organizátorů. Když jsem byl mlád a nezkušen též mi bývávalo těžko, pak jsem se ale položil na otázku, zodpovědně jí zodpověděl a už tomu tak nebývá (pomohl mi Pavlík, který mně jednou ráno viděl po třídním srazu a stroze mi se zcela vážnou tváří řekl: \"Ale táto, v kaťatech a ponožkách se přece nespinká\" - bylo mu asi 4).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se tu musím rozepsat a poděkovat všem. Pokud byste nepřijeli, sraz by neměl smysl. Bez účastníků to sraz není. Navíc jsme skvělá parta lidí, kteří si umí pomoci. Hromada lidí nabízela pomoc, já odmítal, ale stejně desítky z Vás přiložily ruku k dílu, jsem Vám moc vděčen.

Nečekal jsem tolik lidí, včetně těch, kteří na klubu vůbec nejsou. To je na tom to nejkrásnější. Neřeším, zda auto je růžové či jiné, každá nová tvář potěšila.

Když se v pátek objevil problém s výpadkem proudu, měl jsem obavu, že večerní zábava skončí, ale mile jste mě překvapili, že Vám to večer nezkazilo.

Ještě jednou díky, díky všem, kteří dorazili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no obed v Jicine se mi moc nevyvedl, holt si priste vlezu dovnitr, hodinu a ctvrt cekani na jidlo byla dan za sezeni v tom peknem podloubi na cestvem vzduchu :) Ale je to jeden jediny skraloup na jinak vybornym vikendu (nepocitam to, ze mi v nedeli bylo az do odpoledne lehce nevolno :D )

bud v klidu, my sedeli uvnitr a jidlo dostali po hodine... a po asi 3 minutach cekani jsme se do toho pustili bez priboru rukama, za nejaky cas prisel cisnik a bez jakekohokoli slova typu je prominte, nam prinesl prbory. Ale to nemuze organizator ovlivnit. Jidlo ale bylo opravdu dobre.... to jako pochvala, asi dan za to, ze to nemeli predpripraveny, nebo to podcenily, protoze ja furt z kuchyne slysel mlaceni rizku :D

jinak sraz byl super, dekuji organizatorum za urcitou vstricnost k me osobe kdy jsem nevedel kdy jak, v jakem poctu atd.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se restauračky týče - byl jsem překvapený názvem vybraného podniku, ale páč nejsem Jičíňák, nijak jsem to neřešil. Když se několik dní před srazem objevilo vlákno, které zmiňovalo takřka výhradně minutkovou kuchyni a ještě jen jeden druh přílohy, pojal jsem podezření, že nepůjde o mou oblíbenou a několikrát vyzkoušenou hospodu na náměstí, kde je vždycky v jídeláku bezpočet hotovek. Protože ale Milan měl vše proorganizováno do nejmenších detailů, rozhodl jsem se mu do organizace nevměšovat (vím, že jako organizátor bych podobný případ, který by mi několik hodin před vypuknutím akce začal vysvětlovat, že on by tohle řešil jinak POSLAL VELICE RYCHLE DO OTVORU MEZI PŮLKAMI) a odešel jsem s prckem do oné hospůdky sám. Svíčková a moravský vrabec nám bříška zasytili velice příjemně a během půlhoďky jsme - lehčí o cca 150,- Kč - byli připraveni na věci příští.

Takže při návštěvě Jičína Medvěd dopobručuje restauraci U Anděla, vzdálenou cca 100 m od oné Harmonie. (Milane, neber to, prosím, jako výtku nebo pro boha živýho jako nějaké vměšování - je to jen upozornění na prověřený podnik s rychlou a hlavně hotovkovou kuchyní).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se tu bez mučení přiznám, že teprve při organizaci srazu jsem se podíval do Jičína, pro mě do té doby neznámé město.

Využil jsem rad místního obyvatele Jičína a ten mi doporučil tento podnik. Chutnost jídla jsme s Kitty vyzkoušeli na místě a udělali jsme rezervaci.

Pro mě je to mnohem lepší situace než dubnový Beroun, který jsem neměl ověřený :(.

Byla samozřejmě možnost nechat lidi, aby šli, kam je vítr zavane. Nicméně nemálo z nich by se ptalo, kam zajít, kde dobře vaří a jako organizátor, kdybych řekl, že nevím, to by vypadalo velmi, velmi špatně, proto jsem šel touto cestou.

[upravil dne 1/9/13 20:44 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se restauračky týče - byl jsem překvapený názvem vybraného podniku, ale páč nejsem Jičíňák, nijak jsem to neřešil. Když se několik dní před srazem objevilo vlákno, které zmiňovalo takřka výhradně minutkovou kuchyni a ještě jen jeden druh přílohy, pojal jsem podezření, že nepůjde o mou oblíbenou a několikrát vyzkoušenou hospodu na náměstí, kde je vždycky v jídeláku bezpočet hotovek. Protože ale Milan měl vše proorganizováno do nejmenších detailů, rozhodl jsem se mu do organizace nevměšovat (vím, že jako organizátor bych podobný případ, který by mi několik hodin před vypuknutím akce začal vysvětlovat, že on by tohle řešil jinak POSLAL VELICE RYCHLE DO OTVORU MEZI PŮLKAMI) a odešel jsem s prckem do oné hospůdky sám. Svíčková a moravský vrabec nám bříška zasytili velice příjemně a během půlhoďky jsme - lehčí o cca 150,- Kč - byli připraveni na věci příští.

Takže při návštěvě Jičína Medvěd dopobručuje restauraci U Anděla, vzdálenou cca 100 m od oné Harmonie. (Milane, neber to, prosím, jako výtku nebo pro boha živýho jako nějaké vměšování - je to jen upozornění na prověřený podnik s rychlou a hlavně hotovkovou kuchyní).

Restauraci U Andela muzu taky doporucit, nejednou jsem tam spokojene jedl i kdyz tentokrat jsem skoncil jinde. Takze pokud nekdy opet zavitate do Jicina, zkuste, snad budete spokojeni. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chutnost jídla jsme s Kitty vyzkoušeli na místě a udělali jsme rezervaci.

Pro mě je to mnohem lepší situace než dubnový Beroun, který jsem neměl ověřený :(.

Byla samozřejmě možnost nechat lidi, aby šli, kam je vítr 1/9/13 20:44 od MilanF1]

vsak chutnost a perfekt jidla ti nidko nebere...... ale vybrat restauraci kde nedelaj polivku, sodovku (dle dzani) a dalsi veci jako pribor k jidlu, no sorrry..... ale za to nemuzes, v 8 lidech byli dokonaly, ale v 40 to nedavali, podle me to necekali, a snazili se :)

ale oproti berounu...... do 20 minut jsme tam jedli vsichni....... to tady jaksi par desitek minut chybelo......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...