Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Zapomněl jsem zdůraznit velký hlubokosklon před tím, že Milan s Kitty všechno zvládli v podstatě sami. Sraz byl aktivitami až možná přesycen a to, že se všechno povedlo sladit do jednoho celku je hodno velkého obdivu.

Co se ubytování týče - u nás velká spokojenot. Jídlo chutné, porce z mého pohledu slušné, jídlo po objednání na stole poměrně rychle, servírky se snažily seč mohly .... (až jsem se divil, že některé jedince po jejich narážkách ještě chodily obsluhovat, já bych se na ně vycvajz).

Prostě, Milane, za mně 1 ***

[upravil dne 25/8/2013 20:17 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, v kempu jídlo v pohodě, nemám výhrad, jen ta Harmonie v Jičíně pár lidí nepotěšila.

Jestli jsem správně slyšel, StibTo čekal na jídlo hodinu a čtvrt, já tak nějak podobně... No jo, stane se... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad se sraz líbil, ač nebyl na 100%. Velmi se omlouvám těm, kteří dlouho čekali na oběd v restauraci Harmonie.

S Kitty děkujeme za poděkování.:papa

My též ale musíme poděkovat dalším klubákům, kteří pomáhali v kempu. Nebudu jmenovat, určitě bych na někoho zapomněl. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto StibTo čekal tak dlouho :D

MilanF1, Kitty, ChouLu i ti ostatní to či ono spoluorganizující resp. rukou svou k tomu tak či onak napomáhající a všichni vy se účastnící, díky, díky vám!

Tak zas příště!

P.S. Jdu trénovat céčka :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak taky poděkování... od pátku do neděle super atmosféra, ani nebylo moc bloudění na OPV, na to že jsem stál kousek od kouzelníka, tak jsem nepochopil, jak nějaká kouzla dělal :D kýta super.

Jinak doufám že se Vám dárečky co jsem dovezl líbily a vzhledem k tomu, že jsem po chvilce koukal že v té véééélkéééé krabici nic nezůstalo tak asi ano :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také MOC DĚKUJEME Milanovi a Kitty a každému, kdo se podílel na přípravě srazu.

Bylo to skvělé, připravené na jedničku. Smekám, před jejich pečlivostí.

Jen to moc rychle uteklo, příště bych prosil sraz už od středy:D.

Rád jsem viděl známé tváře, a poznal pár nových.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Též se musíme se segrou připojit ... sraz byl uplně suuuuuper, všem patří velké poděkování ... at za sraz, či za starost o nováčky :D (Marcel bude vědět :D ), či za ztracení na spanilce :D :D :D ... o policejní hlídce raději nemluvím :D :D nebo o půjčení nových modelů ... :) ... I to počasí bylo objednáno na míru :D .. Povedlo se to, nám se líbilo a myslím, že mají všichni velikéééé + .. ;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Též se musíme se segrou připojit ... sraz byl uplně suuuuuper, všem patří velké poděkování ... at za sraz, či za starost o nováčky :D (Marcel bude vědět :D ), či za ztracení na spanilce :D :D :D ... o policejní hlídce raději nemluvím :D :D nebo o půjčení nových modelů ... :) ... I to počasí bylo objednáno na míru :D .. Povedlo se to, nám se líbilo a myslím, že mají všichni velikéééé + .. ;):papa

Já to raději nekomentuji :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no obed v Jicine se mi moc nevyvedl, holt si priste vlezu dovnitr, hodinu a ctvrt cekani na jidlo byla dan za sezeni v tom peknem podloubi na cestvem vzduchu :) Ale je to jeden jediny skraloup na jinak vybornym vikendu (nepocitam to, ze mi v nedeli bylo az do odpoledne lehce nevolno :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...