Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CD s katalogem ND na pezoty


JEHLIX

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Hm, to už tady jednou probíhalo. Nestahuj to přes ftp, přihlaš se na www.freewebtown.com jako peugeot/peugeot a vlevo dole klepni na odkaz Download Archive. Pomocí toho zabalíš celý obsah webu (vyber .tar formát, bude to rychleji ke stažení a stejně už je to zabalené...) a stáhneš si ho na disk :papa. Tento způsob se nepčítá do traffic, takže :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vojta309

zdravím, můžete mi poradit, co tam mám na?ukat? to číslo mi nešlape, žádnou stránku to neotevře. :-(

díky

Použij třeba Cute FTP, já používám CuteFTP 7 Professional.A divím se, že by to neběželo.Leda by vypnul někdo elektriku :grr A teď jsem to zkoušel a normálně funguje.Nesmíš čekat, že se Ti otevře webová stránka, jedná se o ftp přenos.Takže zadej do prohlížeče do pole adresa toto ftp://195.146.111.58/ a objeví se tabulka, kam zadáš to jméno a heslo a dostaneš se k těm souborům.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapíci stateční, asi jsem pc-amatér, ale s mým připojením se mi povedlo stáhnout jen první soubor a tam ještě není katalog dílů na 309. Stránka ftp://PG:ND@195.146.111.58 už asi nejede - při stahování druhého souboru mi to v půlce napsalo, že vypršel časový limit. Nešlo by to ještě prodloužit, abych to moch cucnout? Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xaon

Nez to zacnu stahovat, chci se zeptat jestli je tam neco na partnera??? A ted se koukam, ze se na to ftp neda prihlasit??Dale daruji do dobrych rukou v Praze knihu JAk NA TO pro Peugeot 205. ;)

Samozrejme ze i na Partnera, staci ti stahnout jen CD2. Katalog fakci i bez CD1...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...