Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výfuk na 307


Valis

Recommended Posts

Sory ze se porad tak ptam ale koupil jsem starsiho Pazouta r.v.2002(1,4benzin) .Hrozne se mi libi je to krasny auto ale potrebuju se dozvedet nejaky vychytavky protoze o tom aute vubec nic nevim.Neco uz jsem si tady precet a hledal jsem nejakou literaturu ale nic jsem nenansel.Tak par otazecek jo??

1)Muzu si koupit na P tady ten vyfuk http://www.cartechgroup.cz/?detail&did=1247&kid=229

ten puvodni je uz dost rezavej a moc uz nevydrzi, ale jde mi hlavne o vzhled nepotrebuju aby to rvalo spis naopak s autem jezdi i rodice takze jen tak decentne spis aby to melo normalni zvuk jak origo vyfuk.Takze bude to tam pasovat??A je ten vyfuk vhodny popripade poradte jiny

2)Jak se ovlada palubni PC tedy jestli ho tam vubec mam proste spotreba a tak?Mam takovy pocit ze to tam vubec nemam myslel jsem ze tlacitkem na prave pacce ostrikovacu ale nic.Umim nastavit je hodiny:myslim

Driv jsem nechtel nic jinyho nez VW a nakonec jsem koupil P a vubec toho nelituju je to krasavec ,ale mejte se mnou strpeni ze zacatku se budu hodne ptat!!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S vyfukem ti neporadim, ale s tim PC je to jak rikas - cudlikem na pravem prepinaci. je tam okamzita x prumerna spotreba, ujete km, dojezd,prum.rychlost. Mi to na nem odeslo hned zpocatku, jak to opravovali to ale nevim - bylo to v zaruce. Jinak vitej a dalsi informace jsou v modelech/307:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...