Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

jake kotouce a desticky na 405


P405

Recommended Posts

zdravim, potreboval bych poradit jake chlazene brzdove kotouce poridit na P405 D rok 93, pripadne jake mate zkusenosti, nasel jsem v online katalogu auto kely od vyrobcu ferodo za 1373 kc, pilenga za 1274 a starline za 912 a pripadne poradte co za brzdove desticky...

v auto kelly mi uz jednou poradili desticky co se nejvic kupujou do 405 a me samozrejme desticky nepasovaly :(

nebranim se ani jine prodejne :)

poradte, diky moc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se na http://www.elitecat.cz/Fsearch.asp, doporučuju kotouče brembo a destičky ate .Originál peugeot moc nedoporučuju,protože jsou zbytečně drahý- loni jsem za origo kootuče a destičky na předek dal v německu cca 230 Euro a pak jsem čuměl,že kotouče byly od nějaký italský firmy a destičky byly Textar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče kotoučů, zkusil bych Zimmerman - vrtané, chlazené. Mají je na autodoplnky.cz. Co se destiček týče, z doslechu vím, že Zimmermany dobře fungují s destičkama Ferodo. Obecně sladit brzdy je docela věda, některé komponenty spolu vůbec nefungují, jiné zase ano. Takže nákup značkových komponentů ještě vůbec nemusí znamenat dobře fungující brzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrtané kotouče na 1,9D? :D :D :D

Co se týče samotných brzdových komponent na tyhle auta, tak beru z Benexu Bendix (jako značku, aby se to nepletlo, bez ohledu na systém...) - aktuálně větrané kotouče na 405 jsou 2440 s DPH. Že by za dvanáct stovek někde byly větrané kotouče mám docela pochyby, a kdyby, tak bych jim asi nevěřil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...