Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Marcelův přírůstek... Uvažuji nad jménem PONCEAU BREAK ...? /// Už jsem s ním dorazil domu...


Marcel505

Recommended Posts

Guest servisman

Řeknu jen jedno , pokud jsi prachatý a máš rád starý auta nenamítám nic. Já osobně bych si raději ve svém věku koupil něco novějšího , abych se nemusel stále hrabat v autě :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeknu jen jedno , pokud jsi prachatý a máš rád starý auta nenamítám nic. Já osobně bych si raději ve svém věku koupil něco novějšího , abych se nemusel stále hrabat v autě :papa

Honzo - Marcela znám a výraz prachatý je mu podobný asi jako vejce krychli. Spíš je to nadšenec, který má chuť (a zatím i čas) kolem starých Piškotů něco dělat a cpát do nich každou volnou kačku. Až ho nějaká uloví a vysvětlí mu, jak má chápat její priority, mám oprávněný strach, že bude o jednoho nadšence míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem tu čest poznat Marcela505, když byl u mě. Je to mladej kluk, který dané věci rozumí a ví, zdali se dá dané auto = veterán do takovéhoho stavu, že bude nejen pojízdní, ale bude reprezentativního stavu dané značky. Držím mu palce.

Co se týká opačného pohlavý, tak si musí najít takovou, která bude mít pochopení pro jeho zálibu (lepší, něž chodit do hospody a kouřit). Nejlépe z podobné rodiny a krve, jako je on. Bohužel, taková zde na P-C není. Možná, že mu znalec žen Šalda pomůže:D něco najít.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...
V 21. 8. 2013 at 20:17, Medvěd napsal:

Honzo - Marcela znám a výraz prachatý je mu podobný asi jako vejce krychli. Spíš je to nadšenec, který má chuť (a zatím i čas) kolem starých Piškotů něco dělat a cpát do nich každou volnou kačku. Až ho nějaká uloví a vysvětlí mu, jak má chápat její priority, mám oprávněný strach, že bude o jednoho nadšence míň.

..jak to, ze znas i muj zivotni pribeh?  :D   :D 

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...