Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Cool video s T-16


Hics

Recommended Posts

To Ondra:

čéče - tohle je \"one man show\"! Video, kde je kupa aut je většinou líbivější, ale tohle mi příjde určitě jako lepší průněr z toho, co se dá udělat. Až na to bude celej den, 3 kamery a jeřábek, tak si na video z Plzně ani nevzpomeneš. Neboj nic. Plánujem repete...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Vostik:

On dělá Ondra ramena, ale domnívám se, že kdyby sis s nim dal ted, časovku na tom okruhy, tak to bude zatracenej rozdíl v čase. A jen a\'t si zkusí něco na týhle tati točit z otevřenýho kufru auta. Bůh ví proč, ale v Xantii zapoměli na kurtovací pásy v kufru a lítal sem tam jak hadr na holi...:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

taková hezká předváděčka T16 :super chceme více videa :mrk

No mnhem vice videa nejen T16 najdes na www.turbofriiks.com ve videogallerija

BTW: ta rally 405 ka nebyla 4X4 se mi zda... nejak to tam nevidim. Ale rozflakal to pekne to se musi nechat, sloupek presmiknul jako prd sic za to dal vsanc kolo :D

No neco podobnyho se mi povedlo s 205kou loni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ondra: Je to asi o názoru. mě se tohle líbí víc, než Plzeň. Je to tim, žes to nedělal. Vim, že Plzeň byla trochu odfláknutá a hlavně to prostě bylo jen video ze srazu. S timhle bylo víc práce a to fakt, že jo. Jo, jasně, i tohle je točený na \"polokameru\" :-), ale má to trochu koncepci. Plzen byla jen poslepovaná z tocho co sem nabral, když byl čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...