Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cool video s T-16


Hics

Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

Hics: nemáju na to kodek, udělej s tim něco :D;) A Plzeň byla lepčí, dostal jsem ji na CDčku a nemusel jsem ji stahovat... :aut

[upravil dne 8/15/05 oddie]

Buď kodek, nebo rovnou WIndows Media Player 9. Sem taky musel, ale protože sem nedávno formátoval. Sviňský viry :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Gotrek:

No čí to asi bude?.... Voš?ajzova T-16.... Ty lidi koukaj vyděšeně, páč Lady je S majitelem t-16ky nějak spřízněněná či co a ten druhej teepek, je Wasabi - rovněž klubový kmet a za každou cenu MUSÍ mít na káře BOV, páč z toho byl nadobro unešenej...

To DD: - já to video vyráběl asi 3 hodiny rychlostí 1 frame za 15 vteřin...:D:D:D

to DJ Boom:

Zeptej se Voš?i, kam zapad.... Nerad o tom mluví, ale díky za pochvalu. :super

[upravil dne 17/8/05 Hics]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: voštík

radsi se me neptej(te) :D Ale uz jsem to sem psal... takze kdo chce vedet jaka jsem lama, at hleda :P

DD: je to (asi podarena) kopie HKS:

http://www.boost4you.de/blow_off_ssqrz.htm

Je velkej jaxwine, ale zvoucek mam genitalni a reakce je taky f pohodeeeee :roker

Kurna .. tenhle jsem videl uz pred lety, ale ze ma takovejhle zvuk, to jsem netusil .. neni nahodou membranovej? :)

Kdyz ja nevim .. na RS jsou pry s otevrenyma BOVama problemy, pac je to pry staveny na uzavrenej okruh .. ale laka me to, sakra .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Oddie:

On ten \"jump\" sice jakž, takž natočenej je, ale jednak je to z dálky a druhak to celý má vyzvednout přednosti vozu a řidiče a tudíž jsou takovýhle záběry s \"*\" a nesměj se pouštět ani po 22:00... :D:D:D. Pokud si bude přát sám pan majitel vozíku - můžu to zveřejnit...:D:D:D

TO Netopírka:

členové klubu mají zásadní slevu a navíc výhodu, že mě to občas baví- tedy je to jen za projetou naftu někam a z5. Problém bude v tom, že se nerad opakuju a chtělo by to pro všechny případy jiné lokace o kterých moc nevím, takže výběr místa je na zadavateli....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hicsi, kdybys věděl, co mě uzrálo v hlavě, tak bys teda strach o to, že se budeš opakovat, neměl :P:aut:aut:aut....když jsem to líčila Juneauovi, tak jen nevěřícně kýval hlavou, a to už je poměrně zvyklý na moje úchylné nápady :) :) :):D :D :D

Já to ještě nějak promyslím a dyštak bych tě fakt zneužila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...