Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žlutá kontrolka


Bohouš

Recommended Posts

Jj,

jak tu již bylo řečeno, ta žlutá kontrolka (uprostřed kroužek a na levé i pravé straně tři čárky) je signalizace opotřebení brzdovýho obložení na přední nápravě.

Nevím přesně jestli u P205 taky , ale u 405 je ještě jedna podobná (kroužek, kterej má uvnitř nějakej symbol, a po stranách jsou taky ty tři čárky) to je zase kontrolka protiblokovací soustavy.

No snad to někomu helfne :papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl venku palubku a je to tak jak píše Vopičí. To vlevo nahoře je kontrola obložení vpředu a je tam i kontrola obložení s ABS. Dokonce jsem objevil kontrolku žhavení a přehřátí katalyzátoru. K čemu ale jsou a jsou-li připojený, to netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Holly:

To víš, ve fabrice vyroběj jednu palubku a pak tam jenom nandaj buď 4 nebo 6 budíků + potřebnej počet žároviček a je hotovo.:D

Já na palubku raději zatim ani nekoukal :bojim, ještě bych tam objevil takovou kupu kontrolek, že by mě strašily i ve snech. Třeba ta na přehřátí katalyzátoru jak píšeš, super věc kdyby na mě někde po cestě svítila.:D

Já spíš koukal do pojistek a mam tam kus a protikus od svorkovnice, která vypadá, že patří z výroby k sobě :o, zatim jsem po drátech kam vedou dál nešel, ale spojovat to ještě dokud kára jede nebudu.:bojim

:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Všeobecně k žlutým 205 kontrolkám : Dlabte na ně, jezdit se dá i nima - když svítí (sice za chvíli budu popírat, ale já už jsem rozpolcenej)

1) Kontrolka na opotřebení brzdového obložení - žluté kolečko s čárkama po straně. Většinou nefunguje, (a když, je už stejně pozdě)

2) Kontrolka vody v palivovém filtru ( na benzínu nefunkuje) - taková nádobka, uvnitř je černá (většinou nefunguje, nebo je odpojená)

3) Kontrolka diagnostiky motoru ( tady pro změnu není u diesela - vočiplýho 205 diesela jsem neviděl) - viz foto, takovej černej bazmek s K (K jako kontrola)

4) Žhavení (diesel - benzíny raději už nekomentuju)- taková žlutá spirála

Pak je ještě kontrolka sytiče, ale tu jsem u svého dieselu neviděl svítit a navíc je asi stejně červená...

Stejně, nejvíc happy je u mě zelená kontrolka světel, která občas svítí, občas nesvítí, a co víc, občas její moresy začíná chytat její kámoška na obrysovky.;)

PS: Mam palubku non-GTi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...