Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nová 308


HonzaZ

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

taky jsem se těšil na 308 sw coby nástupce 406,

švagr co prodáva Peugeoty mi řekl totež normální atmosféra 1.6vti nebo 1.4vti se nebudou dávat jen pojebane THP,no jo tyhle motory jsou propadáky není prodejnost nikdo je nechce a Peugeot jich má mrakyx vyrobeno tak se do něčeho musí cpát....

všude samý malý objem a turbo:blicismajlik:blicismajlik

podle mě krok vedle že nebude tohle auto dodání s atmosferou:bojim

za chvili už Peugeot neosloví zájemce o benzín....

na co dávat bezproblémový atmosfery,který se nebudou srát ,když tam jde dát THP který ma spoust kurvítek=servis=peníze:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co naděláš takový je trend, a my stím nic nezmůžeme... a když se to časem vychytá, tak proč ne

jinak připomíná mi to doby kdy se přecházelo na přímý vstřik u dieselů, taky všichni nadávali, že staré dobré komůrkače/popř. nezničitelné atmosféry a dneska na HDi nedáme dopustit ;) no, až na ten FAP :myslim

[upravil dne 25/11/13 19:47 od Maco82]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a že 1,6 VTi je vyloženě vzorem spolehlivosti...

třeba u THP už odladili mouchy a bude to na lepší úrovni,stejně jako se asi zlepšily i TSI od koncernu

ve finále oceníš,jak to táhne vodspoda a přitom to nebude nakysle smrdět...;) já diesel nikdy nechtěl,ale zatím 1,6 HDi teda miluju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak říká Elton.

Evropa si hraje na zachránce ekologie a přitom proti Asii a Americe je to menší trh. Spíše by se měl někdo zaměřit na omezení 8V křápů, se kterými jezdí půlka Ameriky a má vyrázně větší emise než celá Evropa dohromady. Ale my v Evropě jsem uvědomělý,takže se rádi omezíme a možná budem jednou jezdit i jednoválcema 0,175 Turbo v rámci udržení emisí CO2.

Poklud chceš slušnou atmosféru, pak už ti zbývá jedině Mazda, případně Toyota. 1,8 vvti je snad doteď bez přímého vstřiku;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak sem měl také možnost sedět v new 308 a dojmy.. no auto je to prostě menší, než jsme zvyklý u současný 308. Nevim jestli fakticky, ale pocitově rozhodně.

Volant a budíky super - s výhledem problém neni a je fajn. Jakkoliv někdo uvádí, že přes volant neni vidět, neni to pravda (pro lidi běžných rozměrů). A ani neni pravda, že volant máte uplně mezi nohama. Za mě fajn řešení a chválim odvážnost. Dělat roky stejný auta bez nápadu a ještě to brát jako přednost (VW).

Řadící pák výš, jakoby fajn zapadnete..

Co mě ale po přestupu z mojí současný 308 trklo a zdálo se divný - prostřední panel tlačí na koleno, stejně tak odkládací prostor ve dveřích se vám jakob tlačí na nohy. To mě pocitově vedlo k tomu, že v současný 308 mám prostě víc místa. Vzhledem k tomu, že petky do dveří neodkládám, nepotřebuju širší otvor za cenu míň místa.

Displej se zdá v pohodě, nezdá se mi pomalý, jak se uvádí.

K menšímu počtu tlačítkům - je jich málo, ale ty pod displejem se mi zdaj velký až humpolácký, nemůžu si pomoc - interiér a tlačítka v původní 308 se mi zdál lepší, citlivější. Jestli si zase v nějakym článku přečtu, jak původní 308 měla mnoho a nepřehledných tlačítek - jsou to kecy. Bylo to dokonalý, vše na místě kde čekáte, včetně ovládání klima.

Ale jde jen o první dojem. Nevylučuju, že strohá a větší tlačítka v new 308 budou při užívání a jízdě lepší. Jde o zvyk.

Design ext. na živo zblízka - pěkný auto, učitě lahodí oku a snad zavře pusu těm, co neradi odvážnější design. Na mě o něco nudnější než původní 308, ale zase modernější, asi elegantnější.

Asi tak - pěkný auto, posun dopředu, bere v potaz trendy doby. A jako správný Peugeot se snaží nápaditě přinést něco nového (budíky, design kokpitu) - prostě když si koupim jiný/nový auto, chci něco nového, výjimečného, pokrok. To se mi líbí.

Uvidíme, co kombi. Kdo má totiž rodinu a byl rád za super alternativu mezi MPV a malym osobákem jako byla 307 sw a pův. 308 sw, tak nová 308 už pro něj to pravé nebude. Samozřejmě, cílí spíš na mladé dvojice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za super postřehy. Až na dojmy z interiéru, protože jsem v něm ještě neseděl, souhlasím. Minulý týden vystaven v Europarku,tak jsem opět očumoval. není to nuda jako VW,má to kus toho francouzského šarmu,ale je to takový auto pro ženský, něco jako kdysi 206. Nemusím si nic kompenzovat velikostí auta, ale tohle působí jako hračka a kdo je zyvklej na velikost starý 308ky, tuhle novinku může jen těžko akceptovat:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal taky se mi líbí 308 sw a myslím ze nova 308sw už nebude tak prostorna.....

Ale bohužel s těmi motory je to pruset thp nechci takže za 4 roky koupit zachovalou je tou 308sw benzin 1.6vti....nebo chevrolet cruzev1.4 turbo +LPG,ale jelikož konci Chevrolet v ČR tak taky pruser....:(

[upravil dne 6/12/13 09:47 od Charlie 1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem svoji 308SW na servis a sami mi ochotně půjčili novou 308 1.6 THP na vyzkoušení. Ujel jsem trasu Plzeň - Příbram a zpět a mám první dojmy..

Ovládání auta

Osobně nemám vůbec problém s malým volantem a budíky nahoře. Měřím 187. Volant je příjemný do ruky a auto reaguje okamžitě a perfektně.

Že jde otáčkoměr obráceně? No a? Je to něco jiného a dle mého nikoliv negativního. Přeci čtu číselník počtu otáček a hned vidím kolik to točí, tak proč tolik křiku, že je to obráceně...

Trochu mi nevyhovuje ovládání rádia na volantu, vlevo minikolečko na volume, vpravo šipky na krokování mezi stanicemi. Moje stávající ovládání na 308 je sice dle \"odborníků\" z recenzí zastaralé, ale naprosto funkčně jednoduché a rychlé. A hlavně ovládám jednou rukou vše! Tempomat zůstal, nemám co vytknout, mě nevadí.

Dotykový panel - tady jsem rozpačitý, podle mě zbytečně odvádí pozornost od řízení, mám raději jasná tlačítka. Ale za tak krátkou dobu nemohu posoudit podrobně, třeba po naučení lze ovládat snadněji..

Podvozek je podle mě obrovský skok dopředu, auto sedí, kola na nerovnostech netlučou jako u mojí 308 (mám 17tky kola - i tahle půjčená je měla). Auto působí jakoby rozkročeně. Hluk do kabiny minimální a vytočený motor prakticky není slyšet a ani vytočený motor mě \"neupozornil\" že jedu po dálnici na dlouho 5ku a zapomněl dát 6 (mám automat, tak jsem trochu odvykl řadit...)

Prostor uvnitř tedy na mě působil stísněněji, jsem zvyklý na velký prostor před sebou, proto jsem si kupoval svoje přechozí 307 a 308. Holt od toho frantíci ustoupili a je to škoda..

Trochu nepříjemné bylo při jízdě večer, že při brzdění jsem ve stropním zrcátku viděl poměrně intenzívně rozsvícení horního brzového světla. Další drobná nepříjemnost - jinak moc povedená šaltpáka v kovovém provedení docela dlouho chladila do ruky, než se prostor auta vytopil.

Cekově pro mě moc povedené auto, jen mi chybí ten pocit prostoru jako u předchozích modelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak příjemná zpráva, že nová 308 se stala autem roku na Slovenku.

http://www.automag.sk/novy-peugeot-308-ziskal-titul-auto-roka-2014-na-slovensku

:super

Ačkoliv si nemyslim, že by byla lepší než náš původní model (méně místa, menší odvážnost a originalita designu, apod.), tak jí to přeju. Pořád se zdá oproti konkurenci nápaditější a dokázala by mě učarovat. U nás ale určitě vyhraje oktávka - v s 308 je v pětici finalistů.

Taky si vzpomínám na časy, kdy byla 307 v ČR autem roku 2002. Jo tehdy šlo o krásné auto, které designem a prostorem nad konkurencí pohodlně jasně vyhrávalo. Do té doby auta této třídy s malym sklem. Nebýt potom špatné pověsti s poruchovostí..

Když sem s 307 někdy kolem roku 2004 začal jezdit, už mi jakýkoliv auto stejný třídy připadalo té doby nudný, malý, nepohodlný.

Trošku se bojim, jestli menší místo u nový 308 prodejní úspěch nesrazí.. ano, koncept 307,308 ve věšim nahradilo 3008, 5008 a chápu, že nová 308 spíš pro mladý pár.

Jenže se najde dost lidí (rodin), který prostě na 5008 mít nebudou, 307 sw, a pův 308 sw pro ně byl vysoký komfort za přijatelnou cenu. Jestli peugeot timhle nepřijde o dost zákazníků, kteří nezvolí 308 ani 5008. A to i v případě ojetin.

U 307 sw to funguje skvěle, začímám si všímat, že jich jsou plný parkoviště u nákupáků (často rodiny s dětmi) - zvlášt pofaceliftových. To dřív tolik nebylo, prostě je z ní komfortní, dostupná a oblíbená ojetina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Davis to vystihl přesně: \"pův 308 sw pro ně byl vysoký komfort za přijatelnou cenu.\"

To byl přesně můj případ. O Peugeoutu, jako označce jsem původně vůbec neuvažoval, ale kombinace vlastností u 308sw byla pro mě ideální, nikdo jiný to nenabízel. Synek, když nasedne do jiného kombíku, stejné třídy, říká, že to je strašně malý.

Nová 308 už nabízí jen standardní vlastnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslim si, že je to pár lidí a už vůbec nejde jen o pár centimetrů nad hlavou. Jde i o variabilní a samostatná sedadla vzadu.

A plno lidí se schodne, jak usednou do 307/308 za volant učaruje je prostor na nohy - zvlášť delších chlapy.

Před měsícem mě někdo vezl v octávce II kombi v zádu. Seděl tam někdo někdy?? Otřes, jsem malý postavy, ale hlavu sem měl opřenou o střechu a bouchal se do přechodu mezi dveřma! Ale o tomhle se v chválách na škodovky nedočtete.

Co se týká kufru, nemyslim si, že by u 307 nebo 308 byl malý. Ten argument nějak nechápu. Napaka, když koukám na combi v oktávce, vidim hodně postupně a zaoblenou střechu.. Dá se tam vůbec krabice? Já u 308 problém s prostorem v kufru rozhodně nemam.

[upravil dne 20.12.13 12:08 od Davis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...