Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová 308


HonzaZ

Recommended Posts

no tak jsem dneska videl autosalon na Prime a dost me to zklamalo. Cekal jsem test nove 308 a misto toho to bylo jen tak trochu predstaveni :-(

tesim se az si do ni sednu a svezu se. Jsem zvedavej jestli treba za pul roku obmeni lehce slozeni vybavy a pujdou dat LED i do nizsi vybavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už se na Autosalon vůbec nedívám. Od doby, co ho sponzoruje VW to jde od desíti k pěti. U tohohle dílu jsem udělal výjimku a byl to samozřejmě omyl. Fascinovala mě hláška \"na palubě vládne úplný chaos\", z čehož se se vyklubal otáčkoměr jdoucí naopak. No a nakonec \"na lídry třídy to stačit nebude\" - bez jednoho jediného argumentu:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Autosalonu je banda debilů co obecně nerozumí a vždycky pokud nedostanou zaplaceno kritizují všechny francouzské vozy.

Snad jen C4 piccaso technospace byl opěvován ale upřímně já bych do takové krabice nesedl.

308 se mi hoodně líbí ale nelíbí se mi jedna věc a ta dosti nudná motorizace v benzínu.

Proč do takového brka nedají hergot 2.0i s turbem? Ono to sice dobře jede i s 1.6i ale jakmile usedne více lidí začína to dost lenivět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už se na Autosalon vůbec nedívám. Od doby, co ho sponzoruje VW to jde od desíti k pěti. U tohohle dílu jsem udělal výjimku a byl to samozřejmě omyl. Fascinovala mě hláška \"na palubě vládne úplný chaos\", z čehož se se vyklubal otáčkoměr jdoucí naopak. No a nakonec \"na lídry třídy to stačit nebude\" - bez jednoho jediného argumentu:blicismajlik

To jsi vystihl úplně přesně . :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jel jsem v tom a pocitově je to dost malé. Jinak proti Primě mám názor, že velmi dobře filtruje nerovnosti a má skvělé jízdní vlastnosti. Pro kolena na druhé řadě sedaček je málo místa.

Taky to vidím tak nějak. Asi si u Peugeotů řekli, že kdo chce větší auto má 3008 a tak 308 zmenšili.

Třeba si to tak trh žádá, už mi dost lidí řeklo, že je původní 308 dost velká (i když mi to až tak nepřijde)

Uvidíme jak velkým kufrem vybaví 308SW a zda neudělají to co je teď - větší rozvor než má krátká. To by vyřešilo málo místa na kolena vzadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už se na Autosalon vůbec nedívám. Od doby, co ho sponzoruje VW to jde od desíti k pěti. U tohohle dílu jsem udělal výjimku a byl to samozřejmě omyl. Fascinovala mě hláška \"na palubě vládne úplný chaos\", z čehož se se vyklubal otáčkoměr jdoucí naopak. No a nakonec \"na lídry třídy to stačit nebude\" - bez jednoho jediného argumentu:blicismajlik

Souhlas, vidím to stejně, také jsem se raději ani neměl dívat. Opravdu \"smysluplný test\" :) Také jsem nepochopil, kde to na lídry třídy stačit nebude a proč ti a ti jsou lídři třídy :roll

Prostě splnili zadání, moc to nepochválit a pořád uržovat takový ten falešný dojem \"kdo je lídr třídy\" - golf, focus,.. achjo. Ale co se divit, sponzor nepotřebuje chválit konkurenci. Pak ten pořad nemá smysl.

Fakt toto tvrzení působilo dost trapně. O to víc přeju nové 308, aby se jí v ČR dařilo. Peugeot si to zaslouží!

Nehledě na to, že na původní 308 v mnoha ohledech lídři třídy nemají - komfort, pohodlí, účelnost.. Před časem mě pobavil nějaký test, kde hledali vůz, do kterého lze dát na tři dětské sedačky na isofix. Že je prý škoda, že na to výrobci aut vůbec nemyslí.

Na původní 308 sw, která to umožňuje, jaksi zapomněli...

U jiných testů u původní 308 se v tisku kritizovalo, že samostatná zadní sedadla jsou vlastně na nic a nevýhoda. Přitom kdokoli do mýho auta kdy nastoupil, tak si v zadu pochvaloval komfort samostatných sedadel. Nehledě na to, že u dětské sedačky to znamená i vyšší komfort pro dítě - lze o něco sklopit a dítě ve spánku tolik nepřepadává dopředu.

Ale kdo chce, ať si kupuje lídry třídy, kteří nenabízejí roky nic jiného než pořád stejná auta :))) Musím se fakt už smát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika ... autosalon na Primě, Svět motorů, autotip, auto.cz a vše ostatní co sponzoruje VW group respektive vlastní ringier nemá ani cenu komentovat.

Už se ani neštítí falšování součtů bodů viz test Autotip 4/13, kde po nesprávném součtu (jistě náhodná chyba) vyhrálo Citigo pře Kiou Picanto, i když to mělo být obráceně.

Nové 308 fandím, ale pokud včas PSA nenasadí akční ceny, pak se docela obávám, neb za ty prachy si to koupí fakt jen nadšenec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel 308ka opustila kategorii polo MPV a to pro nás,co tuhle vlastnost oceňujeme je jaksi ztráta kytičky,ale chápu že PSA chtělo postavit konkurenta pro \"lídry\" třídy...

Autosalon je jen pohyblivý a mluvený PR katalog. Nebýt uvedení technických údajů na konci každé reportáže, tak se o autě člověk nic nedozví. Jen vždy vím,co se danému expertovi líbí-většinou je to fungující USB připojení a grafika informačního displaye. Jak se chová motor,hlučnost,spotřeba při určitých rychlostech, co se vejde do kufru, tak o tom ani zmínka, holt experti...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, Autosalon je kapitola sama pro sebe. Naposledy jsem se podíval, když testovali/předváděli Citroen Elysee a P301. Když už krom mechanismu otevírání kufru (ten fakt stojí za to) nebylo co zkritizovat, zakončili to větou ve stylu, že \"levnost a nekvalita podvozku se projeví při rychlé jízdě po nezpevněných a polních cestách\" (testováno v Turecku).

[upravil dne 7/11/13 16:27 od EuGenio]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera ji měli vystavenou na Andělu v OC Smíchov. Je to pěkný, ale postrádá to ty unikátní vlastnosti, kvůli kterým jsem si 308 (308 SW) kupoval. Už to není polo-MPV, které mělo vzhled a cenu kombi a přitom se tam dají vozit 3 děti. Dneska už bych si musel koupit 5008 nebo se poohlédnout jinde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera ji měli vystavenou na Andělu v OC Smíchov. Je to pěkný, ale postrádá to ty unikátní vlastnosti, kvůli kterým jsem si 308 (308 SW) kupoval. Už to není polo-MPV, které mělo vzhled a cenu kombi a přitom se tam dají vozit 3 děti. Dneska už bych si musel koupit 5008 nebo se poohlédnout jinde...

já ji zkouknul minulý týden v OC Eden a byl jsem zklamanej, působila na mě dost subtilně:( Jinak malý volant možná nebude na škodu, bude to jako v motokáře, čili tam bude třeba i nějaký pocit zábavy. Jinak příští auto bude nejspíš 5008:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...