Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová 308


HonzaZ

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 6 měsíců později...

Ahoj, mám z práce nabídku na operativní leasing 308 v naftě.

Na výběr je krátká ve 100 koňové verzi s výbavou Allure nebo dlouhá se 120 kňovou verzí také s výbavou Allure.

Docela mě děsí, že ten slabší motor má jen 5 kvaltovou převodovku :( Co byste zvolili?

 

Případně za stejnou cenu můžu mít i DS4, ale na to všichni v práci nadávají. Díky za postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozvor ano vraj o 11cm alebo tak nejak, ale ci sa to prejavilo aj na zadnych sedackach neviem. Vzadu som este nesedel.

 

Dle srovnávače o 5cm  http://www.vybermiauto.cz/porovnavac/obsah/a645fabcb3ad20fd1fa52ee8f4fc4f39

O 11cm je větší rozvor.

 

Otázka je, jak moc se jim dá věřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím.

 

Taky bych se chtěl podělit o zkušenosti s novou 308 SW 1,2 96 kW EAT po 6 měsících..

 

První nadšení opadlo s prvním vrzáním interiéru. Začlo to tapecem u řidiče, pak se přidalo plastové klepání v zadních

levých dveřích, následovalo vrzání plastů v přední části obou předních tapeců při jízdě po dálnici. Pěkně se střídají,

chvíli levá, chvíli pravá. Včera jsem odhalil vyboulený lem zadního okna, to byla příčina toho plastového klepání,

sloupek nedoléhá na okno zvenku, tudíž je uvolněný a něco uvnitř klepe..

Největší radost mi udělal příplatkový soundsystém, který všechny tapecy pěkně rozvibruje a pěkně vržou..

Poslech kvalitní hudby je znemožněn.. Nedávno na D2, která ještě není opravená, jsem si zase poslechl, jak pěkně

drnčí airbag volantu a budíky, když položím ruku na bag nebo shora na budíky, přestane drnčení na volantu, praskání plastů

budíků..

O kombinované spotřebě 7,4 kdy každý den projedu město asi 5 km a pak jedu 10 km mimo město 70-90 kmh, nebudu polemizovat,

to je dost subjektivní záležitost, ale máme najeto 17 tis. km po výměně oleje a i přes sliby, že spotřeba po výměně oleje spadne i o litr,

se mi dostalo snížení spotřeby o 1 dcl. Možná jsem špatně rozuměl prodejci..

Včera jsem navštívil prodejce a uvidíme, co a jak.. Pak se podělím o další info..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...