Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nalehave


Valis

Recommended Posts

Prosim co znamena kdyz mi zustala sviti kontrolka Kontrollleuchte fur Motorselbstiagnoze.Chtel jsem nastartovat a nejde to.Vubec nevim co se deje .Muze jit o slabou baterku??Docela jsem zhavil vcera vecer radio v garazi ale svetla sviti a to radio hraje.Ale motor ani tuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne je to takova ta kontrolka co vypada jak motor!!Ted jsem pomoci manualu(v nemcine a slovniku prelustil tohle)Ona svítí při každem zasunuti klicku

Výstrazna lampa pro pro zacpany filtr castic

Je s kontrolním světlem propojeny

Ona zazari při beznem zapnuti motoru a slouceny s akustickym signalem

A nasledujicim a nasledujici zprávy na multifunkční obrazovce

Porucha cisteni vyfukovych plynu nebezpeci zacpani filtru

Ukazuje na poškozený na zařízení k čištění výfukových plynů částic

Katalyzator muze byt(jen u benzinovych motoru).Vyhledejte urychlene Peugeot smluvni prodejce

Tak to fakt vubec nevim co to jako ma znamenat).Je neco z vyfukem??Je to Peugeot 307(1,4 Benzin)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá na kat...

Kolik to má najeto?

Jinak bych se poptal 307kářů, ale vypadá to, že se budeš muset obrátit na servis.

Doufám (a přeji ti), aby to byla jen nějaká hloupost, kterou Ti kluci pomůžou vyřešit, aniž bys ten servis potřeboval.

Sorry, ale já Ti s tímhle neporadím, se 307 zkušenosti nemám... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak problem vyresen volal jsem si do servisu a poradili mi ze to bude asi zapalovani ale ze mam zkusit dobit baterku.Tak jsem ji na hodku pripojil.A uz to startuje!!Jo a jeste takovej dotaz ten vodovodni kohoutek ma zhasnout kdy??Kdyz zhasne vse ostatni jako jsou erbegy a tak tak on porad sviti a zhasne az pri nastarovani jo jinak dik za vsechny rady.Kde se da sehnat nejakej manual k 307 mam jen nemeckej a to neni vono v knihkupectvi ho nemaji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...