Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Boj proti silničním pirátům


skuci

Recommended Posts

čus lidi, rozjíždíme tady v ČR nový projekt zaměřený na bezpečnost silničního provozu apod... celé je to zatim v plínkách :) a chceme zatím rozjet základnu fanoušků na FB.

tímto Vás chci poprosit jako bandu super lidí kteří rádi podpoří dobrou věc...

kdo z Vás má facebook, tak na stránce FACEBOOKU

naleznete již brzy veškeré informace a hlavně tam již teď probíhá soutěž (můžete se zúčastnit a hrát o ceny)... takže kdo mě má v přátelích může sdílet infa z mojí zdi, nebo případně rovnou z dané stránky. Můžete tuto myšlenku a skupinu rozšířit i mezi své přátele za což Vám budu vděčen...

Díky za každý \"like\" a sdílení :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde spíše o ochranu slušných lidí proti pirátům... těch slušný je zaplať pánbůh dááááleko víc než těch pirátů... ať si jezdí jako dobytek... ale až ublíží někomu z nás nebo našim blízkým bude pozdě... Každá snaha na takovou věc se cení... Jednáme i možné spolupráci s BESIPem ;)

Durko: dík :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není o žádné ochraně slušných lidí proti pirátům...to jen zase máte procenta z prodeje kamer. Ale jo,takových projektů je na fejsbuku spousta, tváří se to jako bohulibé řešení a světe div se \"von je to jen byznys\". Kdybyste radši zlevnili povinné ručení, udělali byste líp.

Sorry ale musel jsem si rejpnout. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele rejpej a vysvětlím...

% z kamer určitě nemáme... vzhledem k tomu, že se jedná o naší firmu přímo, která je distribuuje v ČR... ano je to byznys o tom žádná... ale v propojení s různými institucemi se to stává čím dál tím vyhledávanější produkt...

Spolupráce s Ministerstvem dopravy počínaje a dalšími složkami konče ale to vše se dozvíte

a na závěr pro tebe mám menší potěšující zprávu... i o zlevnění POV a HAV se jedná ;)

koblih69: nikoho nenutim jen prosím o podporu, kdo podpoří podpoří kdo nepodpoří nepodpoří...

ChouLu: pokud bude tvůj tip správný tak soutěž je do 31.8. tak hned pár okamžiků potom ;)

[upravil dne 11/8/13 20:46 od skuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Název \"Nechci zemřít za volantem\" mě rozesmál v první vteřině, jak jsem jej uviděl. Nevím, jak by někoho od té smrti asi tak měla ochránit ta kamera za 10 litrů, s ní budou leda tak ti pozůstalí moci na fakebuku pochlubit záznamem té smrti, ale okamžitě mě napadlo 100% řešení zadarmo - nechceš zemřít za volantem? Tak za něj nelez :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie: nejen ta kamera tě v tomto ochrání... ale další věci, které budou na silnicích, viz. novela silničního provozu, která se chystá a je s tímto také velmi úzce spojena...

švejk: sice mimo téma ale pro klid v duši odpovím: K činnosti kterou na klubu provádím od začátku co jsem tu registrován, tak mám zaplaceno jak řádné členství, tak i komerci ;)

ChouLu: díky za doplnění, ani o této sekci nevim že existuje :-)

[upravil dne 11/8/13 21:11 od skuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novela je spojena s kamerami? :D

Ne, že bych chtěl někomu brát iluze, ale to je stejný blábol, jako mě měl \"ochránit\" slavný bodový systém. A jak to dopadlo asi vidí každý. Veškeré novely a \"další věci na silnici\" jsou a budou k naprostému ho*nu, dokud bude vymahatelnost nulová jako je dnes. Dokud bude policie akorát číhat s radarem za budem někde, kde se hlavně hodně vybere, a na nebezpečné věci na silnicích zvysoka s*át. Tahle vaše akce je jen a pouze kampaň na podporu toho předraženého krámu a svým provedením těžce smrdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ok :) ja jenom, ze se to tady posledni dobou sahodlouze resilo a ze ma skuci zaplacenou vlastni sekci (pojistovnictvi), ale netusil jsem, ze jde vlastne o komercni inzerci jako maji vsichni ostatni.

Ptal jsem se proto, ze vsichni, co maji zaplacenou komercni inzerci zcela urcite nemaji svoji vlastni sekci tady na foru a tedy jsem predpokladal, ze to jde tak nejak \"bokem\" od klasicke inzerce. Ale kdyz to mate takhle pekne posefovany, tak fajn ze uz to vim. Nicmene mi to prijde jako zadelani na spoustu dalsich problemu s \"nerozumnymi\" lidmi :D Takhle to totiz vypada jakoze vsichni komercaci jsou si rovni, ale nekteri rovnejsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...