Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Urezlý držák výfuku


Ticcino

Recommended Posts

Čau chlapci,

Posledních pár týdnů mi z pod auta při přejetí nerovností cosi zvonilo (jako rožnovské zvony). Nejdřív jsem nemohl nic najít, ale nakonec jsem zjistil, že mi urezl držák výfuku (307 break / facelift). Je to přímo na trubce, asi půl metru od nádrže, v zadní části auta.

Ve středu jsem objednán na zavaření. Nějaké rady? Kolega říkal, že je dobré před vařením odpojit počítač motoru, ale co já vim, kde to je? Je to doopravdy nutné?

Ono se možná ukáže, že to svařit ani nepůjde. Roura je sice ve slušném stavu, ale ten držák vypadá mizerně.

Možná by bylo lepší k tomu držáku nějak přiheftnout takovou šroubovací objímku (svorku) a ten výfuk šroubovat. Co vy na to? Jaký je průměr roury? 1,6 benzín. Já se pod to auto nedostanu. Má roura stejný průměr i u koncovky výfuku? Tam to jsem schopen změřit...

Dík

post-9905-14109632649824_thumb.jpg

[upravil dne 5.8.2013 21:18 od Ticcino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšeš, že jsi někam objednaný. Předáš, udělají, zaplatíš, odvezeš. Jestli sváří potrubí a ne věci na autech, tak doporučuji k \"automechanikovi\"... Neboj, poradí si. Přece si nebudeš dělat starosti s opravou za několik stokorun...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj,

jen pro úplnost. Držák mi k výfuku přivařili.

Odpojovala se pro jistotu baterka a vypojovaly se kabely k počítači (v motorovém prostoru).

Po opravě vše funguje, ale hlavně zmizelo hučení při 2600 otáčkách (pravděpodobně rezonoval právě ten výfuk).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak jsem na tom stejně :( chtěl jsem se kouknout na lanovody v jakém jsou stavu a koukám že držák je K.O. jsem zvědavej kde budu někoho hledat na zavaření a kolik si za to řekne :myslim

edit: tak jsem volal s kolegou z práce a v pátek to dáme dohromady(zítra mám noční-on má ranní-střídám ho tak se domluvíme co a jak):D minule mi něco vařil na skutru-bylo to grátis a kafe k tomu :super;)

[upravil dne 24/9/13 17:24 od Gabriel 307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...