Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co nove 2008-ckari?


Milhaus65

Recommended Posts

Neustále sa mi zamlžuje predné sklo.Skúšal som to s klímou s topením,no stále rovnako.V lete trošku menej,no teraz je to celkom dosť.Ofúkam ho no zhruba po kilometri je to zas a zas dookola.Nieje to až tak že by cez okno nebolo vidieť,no nasere to.Nemáte niekto skúsenosť alebo rovnaký problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak nemáš zapnutý vnútorný okruh, daj si skontrolovať vnútorný filter a vonkajšie nasávanie. No a k tomu odmasti sklo zvnútra a vylešti octovou vodou. Ak to nepomôže, tak prefúknuť vetrací systém tlakom . Ja som práve veľmi spokojný, že mi to nerobí, v H Ix20 mi to robilo, lebo nešlo vypnúť kúrenie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ak nemáš zapnutý vnútorný okruh, daj si skontrolovať vnútorný filter a vonkajšie nasávanie. No a k tomu odmasti sklo zvnútra a vylešti octovou vodou. Ak to nepomôže, tak prefúknuť vetrací systém tlakom . Ja som práve veľmi spokojný, že mi to nerobí, v H Ix20 mi to robilo, lebo nešlo vypnúť kúrenie...

Dik za radu,octová voda pomohla,to som čumel  :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Tak mám od čtvrtka taky P 2008, 1.2 PureTech, bílá Activ + dvouzóna klima, zadní senzory a vyhřívané sedačky. Zatím jsem naprosto nadšený, snad mi to vydrží! :D :D :D:aut

Mám toho samého,jen výbava Active.Najeto 8500Km bez problémů.Celková spotřeba 6,2l/100km,jezdím hlavně po městě,ale několikrát dálnice.Po dálnici při 130km točí cca 4tis/ot a spotřeba cca 7l/100km.Jinak s lehkou nohou se dá jet i za 5l/100km.Auto táhne od nejnižších otáček jako ďábel:)I na dálnici není marný.Jel jsem 170Km/hod.A i na pětku přidává.Tak si ho užij...Radek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

co nového?  mno, mám najeto 1000 km a auto furt jezdí, tak nevím proč jsou tady kecy, že se ten tříválec brzy rozpadne :P

ale přece jenom--ráno jsem si přečet pidirecenzi od @Pe.Tr a začal jsem pozorovat ten ostřikovač na kapotě... :D:super

 

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...