Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co nove 2008-ckari?


Milhaus65

Recommended Posts

Já si taky umím doma představit např. Farrari FF :D

Nicméně 2008 jako možný nástupce Multihoply je na pořadu dne. Tedy pokud neskončím u F500L :myslim

Přiznám se, že jsem musel několikrát si přečíst příspěvek od tebe, že by si šel do Peugeot 2008:D místo do Fiata. Tak to je rozumné:D.

Jinak mě udivuje, že si vyšší postavy + mužnější libují, že se v 2008 sedí dobře a lepe než v 3008 (Milhauls65).

Mě se líbí 508, ale conově je to horší. Zatím mám 406.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se zdá , že 3008 je u řidiče díky tomu tunelu úzká, a u nás v práci nejsem sám.

Dnes jsem byl na výjezdu s naší předváděčkou 2008 , hned jsem sedl do 3008 a je to na místě řidiče stísněnější. Celkově je 3008 ve vnitřku o trochu větší, o tom žádná. Třeba v 5008 už to tak není, tam je prostoru víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nuž a mám 10 tisíc km. Autíčko ide ako hodinky, myslím si, že tento motor 1,4 HDi je super, nemusím mať ľahkú nohu ako som mal na H ix20 (kvalitou najhoršie auto,aké som mal), spotreba o viac ako liter menšia. No a už som si našiel polohu za volantom takú, že si za mňa sadne polovička :-) No a je pravda, v 3008 ten tunel tlačí koleno a píšťalu, ale oni to prerobia, myslím si, lebo nový Citroen C4 Picasso im veľmi zamieša karty... Ale 2008 je o inom, tak som zvedavý na zimu, ako ju zvládne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spotreba je teraz 4,5 litra a to je cca 40% dialnica a to nechodím 120km/hod... Skúšal som chodiť jednu nádrž mimo dialnice a mal som priemer 3,9 litra. To je skutočná spotreba, tankujem na tej istej pumpe a tom istom stojane. Avšak rozdiel medzi PP a mnou merané je tak max 0,2 litra. Takže som spokojný. Veľmi. Verím, že po prvej výmene oleja to bude ešte lepšie.

[upravil dne 17/9/13 09:26 od tonyj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak som sa stal novym majitelom Peugeot 2008 1,6Vti 120k vo vybave ACTIVE s paketom ACTIVE PLUS. Pred tym som mal Hyundai GETZ. Je to neporovnatelny rozdiel. Fajne vozenie a neporovnatelny komfort. Ked budem mat viac km tak pridam info. Zatial jedine co mi vadi je to, ze ma rozptyluje prislusenstvo, na ktore musim viac pozerat, aby som ho spravne ovladal. Ale ked sa to cloveku zafixuje, tak to bude robit automaticky...

Inac cakal som na auto od zaciatku jula po koniec oktobra. Proste hroza...

post-51743-14109634058522_thumb.jpg post-51743-14109634058949_thumb.jpg

[upravil dne 9/11/13 10:53 od mario_liptov]

[upravil dne 9/11/13 10:54 od mario_liptov]

[upravil dne 9/11/13 14:23 od mario_liptov]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta registrační značka vpředu je už tvoje, nebo to je převozní? S touto to vypadá hrozně.

Nie,nie to bola prevozna. Uz ho mam na svojich znackach. Prva registracia + znacky 250€...

uz nevedia co maju od nas pytat

Vítám tě tu mezi námi. Pěkné auto jsi pořídil :super Hodně pohodových kilometrů přeji :papa

Nádherné auto.

Dakujem, inac mam aj interier ladeny do hneda latka sedadiel TOKYO BRUNDY a prisposobili aj ostatok k tej farbe. Palubovka ta cast co vyzera ako karbon je tiez v hnedej farbe

post-51743-14109634067919_thumb.jpg

[upravil dne 10/11/13 10:20 od mario_liptov]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...