Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Deň. otvorených dverí PSA Trnava


kaper

Recommended Posts

Co dodat, v podstate uz to tu viaceri spomenuli...proste bolo super...jednak to, ze sme mohli vdaka organizatorom navstivit miesta, ktore by sme asi nikdy nenavstivili, jednak za super atmosferu a ludi a jednak za prijemne posedenie v prijemnom prostredi s chutnym obcerstveni doplnenene zabavnymi historkami zo zivota :D Dik chalani a vlastne dik vsetkym, co sa podielali na organizacii (oni vedia, ktori to su ;) ) tohto stretnutia, ako aj vsetkym zucastnenym...bolo fakt super a verime, ze sa opät uvidime na dalsom (urcite opät vydarenom) zraze a mozno aj skor, ktovie...

Diki moc, Peto & Ada (nabuduce nechame kapucnu doma :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za svoju skupinku sa chcem veľmi pekne poďakovať všetkým zainteresovaným za perfektný nápad a zorganizovanie takejto skvelej akcie.

Zároveň sa však aj chceme ospravedlniť za neúčast na záverečnom posedení vo Vlčkovciach,ale nie vždy sa dá stihnúť všetko čo sme si vopred naplánovali.

Len pevne dúfam že okolnosti posledných týždnov nám ešte umožnia stretnúť sa aj pri ďaľších skvelých minizrazoch a zrazoch a tešíme sa že si to vynahradíme na najbližšom plánovanom Mikulášskom minizraze v Senici.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozdravujem všetkých zúčastnených :papa s ktorými som mal možnosť prehodiť pár slov!

Chcem sa poďakovať \"ôsmim lúpežníkom\" :D za možnosť zúčastniť sa a vôbec všetko, či už vystaviť si autíčko, ale aj všetky ostatné možnosti ktoré včerajšok ponúkol, bol to zážitok.

Teraz spätne ma Vlčkovce veľmi mrzia, z dvoch dôvodov:

1. doma nebolo navarené

2. určite ste sa mali veľmi pekne

mali sme však toho už plné brejle, deň predtým koncert do rána ruky hore a v ten deň vstávať 5:30 a potom tam celý deň chodiť hore dole, už sme toho mali plné brejle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja chcem poďakovať všetkým ktorý prišli a dúfam že si užili, a videli v PSA ako všetko funguje a ako prichádzajú na svet tieto naše autíčka. A samozrejme nesmiem zabudnúť poďakovať, negrbobovi, a švejkovi za prekvapenie, a ozzymu a jeho rodine za návštevu ktorá bola moc moc príjemná pre celú moju rodinu.

Ďalej chcem poďakovať všetkým vystavovateľom ktorý boli ochotný prísť ráno, privstať si, merať cestu do Trnavy, a stráviť tam celý deň pri aute.

Taktiež patrí veľká vďaka Motorestu ESO http://motoresteso.sk/ za umožnenie vstupu aj napriek celodennej akcii a samozrejme skvelej obsluhe,a kuchárom ktorý opäť nesklamali.

Chcem poďakovať Petrovi Pastorkovi za veci ktoré vybavil, a bez ktorého by asi nebola vznikla táto akcia !

Dúfam že ste sa mali dobre, a nohy Vás bolia ešte teraz!!!:D:D:D:D

[upravil dne 22/9/13 15:01 od kaper]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sa mi už nechcelo zapínať PC keďže som dorazil domou až po 22.45 hod. a tak sa chcem poďakovať organizátorom za ďalší príjemne strávený deň a ten nápad navštíviť PSA bolo niečo super :super, čo som doposiaľ mal možnosť vidieť len v TV.

A až bude tá možnosť prehliadky za plného chodu prevádzky PSA tak s mojou účasťou môžete počítať.

Nejaké to foto na stiahnutie tu.

http://ulozto.sk/xYzXdHU8/dod-psa-trnava-21-9-2013-rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemuzu mluvit za boba a ozzyho s rodinou, nicmene ja bych chtel strasne moc podekovat kaperovi a pastorkovi (vcetne jejich rodin) za velmi vrele prijeti i pri ohlaseni navstevy ani ne 12 hodin pred jejim skutecnym uskutecnenim :)))

bylo super vas po roce zase videt a k tomu jeste poznat nekolik skvelych lidi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už som aj ja doma... Sice troška neskor ale ved nevadi... Nezabludil som len viacero akcii cez vikend...

Týmto by som chcel podakovať všetkým oraganizátorom a bola to premňa česť ze ste ma tam zavolali vystavovať auto a ospravedlnujem sa že som musel skorej odisť ale mal som akciu vo velkých dvorníkoch v meraní decibelov a musím sa pochváliť som majstrom slovenska :) :)

Zase som spoznal new ludí v PSA a postretával staré znaáme tváre :)

dakujem :)

dufam ze sa coskoro vidíme na nejakom ZRAZííKU :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...