Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Deň. otvorených dverí PSA Trnava


kaper

Recommended Posts

Informácie na ktoré sa dlho čakalo sú tu tak nech sa páči:

Info pre vystavovateľov:

Vjazd do areáli je o 8 00hod. a všetci sa stretneme pred hlavnou Bránou na parkovisku. Vybavíme formality a zaparkujeme autá nainštalujeme veci k nim a budem mat chvíľku voľno na pokec. :D:D:D;)

Info pre návštevníkov:Vstup do areálu bude na pozvánky každá pozvánka Vám bude vydaná len keď budete v zozname prihlásených. Odovzdávanie vstupeniek bude pred hlavnou osobnou vrátnicou do PSA na malom parkovisku pre návštevy PSA (mapa bude pod mojím príspevkom) Budú tam chalani so zoznamom ktorým sa treba prihlásiť kto ste a počet ktorý musí sedieť s tým koľko vás bolo prihlásených

Odovzdávanie vstupeniek bude prebiehať od 10 30hod.-DO 13 00hod.

Ak niekto plánuje príchod na neskoršie tak potom treba volať keď budete pri bráne PSA na tel.

0905/212895 prípadne 0908/110593

Parkovanie je volne na všetkých parkovacích miestach pred PSA takže treba niekde zaparkovať a pešo prísť k bráne. (viem že býva problém zaparkovať tak dúfam že sa všetci niekam zmestíte) V areály sa budete môcť pohybovať volne budete môcť využívať všetky atrakcie a program ktorý bude pripravený.

O 16 00hod bude žrebovanie tomboly.

Program v PSA je do 17 00hod. potom máme spanilou jazdou presun do Motorestu ESO Vlčkovce (ak by niekto chcel prísť len do motorestu tak cez deň je tam súkromná akcia a pre nás otvoria

až o 18 00hod. takže príchod do motorestu až po 18 00hod. )

Upozorňujem že do areálu PSA je zákaz vstupu pod vplyvom alkoholu a taktiež je zákaz vnášať alkohol do areálu PSA !

Tešíme sa na vašu účasť a prajem všetkým peknú prehliadku závodu a užitie si programu.

good! Dík za info...teším sa, vidíme sa zajtra :)

Hlavne....šťastnú cestu všetkým!

Buba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

povodne som chcel vyrazit okolo 9-10:00 ale budem musuet ist skor lebo idem este odniest nieco do Zelenic takze sauvidime az tam:papa

9-10? To je nejako neskoro...teda zo ZV... My sme planovali ist z NR tak okolo 9tej, aby sme tam boli do tej 10tej a chytili nejake to parkovacie miesto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ide niekto z BA natu 8:00 ???

žeby som sa pridal

AUTO pripravene umyté už len vyraziť... :P

my ideme na 08:00 ked chces mozes sa knam pripojit budeme sa napajat v SC na dalnicu...

Už som dohodnutý s jedným členom stretávame sa 7:20 na prvom odpočivadle za Sencom

https://maps.google.com/?ll=48.243839,17.389072&spn=0.00209,0.005284&t=h&z=18

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ide niekto z BA natu 8:00 ???

žeby som sa pridal

AUTO pripravene umyté už len vyraziť... :P

my ideme na 08:00 ked chces mozes sa knam pripojit budeme sa napajat v SC na dalnicu...

Už som dohodnutý s jedným členom stretávame sa 7:20 na prvom odpočivadle za Sencom

https://maps.google.com/?ll=48.243839,17.389072&spn=0.00209,0.005284&t=h&z=18

mozno sa stretneme kedze vtakom casem taj pojdeme aj my

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi dik za vstupenku fajne bolo lubilo sa nam moc ale do vlckoviec sme uz nevydrzali boli sme velmi uchodeni a trosku sme aj zmokli inak super :super

a auticka ste pekne vybrali:super skoda ze DERT sa nezucastnil z jeho bielou 407

takze organizatorom patri ako vzdy:potlesk:potlesk:potlesk

DAKEJEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...