Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Deň. otvorených dverí PSA Trnava


kaper

Recommended Posts

...videli ako prichádzajú na svet tieto naše autíčka

Nuž ... Keďze naša skupinka absolvovala prehliadku takpovediac v protismere od kompletizácie cez zvarovňu a lisovňu tak skor mám pocit že vieme ako ich rozobrať:D:D

Ešte jeden postreh: Musím uznať že pracovníci PSA boli veľmi ústretoví a fundovane odpovedali na všetky naše otázky....dokonca švagrovi výnimočne umožnili aj prehliadku lakovne.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemuzu mluvit za boba a ozzyho s rodinou, nicmene ja bych chtel strasne moc podekovat kaperovi a pastorkovi (vcetne jejich rodin) za velmi vrele prijeti i pri ohlaseni navstevy ani ne 12 hodin pred jejim skutecnym uskutecnenim :)))

bylo super vas po roce zase videt a k tomu jeste poznat nekolik skvelych lidi :)

No napsal jsi vse takze ja jen doplnim ze i ja dekuji za super sraz a za tradicni slovenskou pohostinost ktera ani na opet nezklamala. A driv nebo pozdeji se na nejakem sraze urcite zase ukazu. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cawte ludia.. no konecne som doma.. a na PC... tiez sa mi velmi pacilo.. sice som nebol dlho a neskoro som prisiel ale predsa... skor sa mi nedalo... triezvel som no :-D .......... bolo super.... super fotky mate.... a tiez by som siel do PSA za plneho chodu... uz nech je dalsi zraz ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže i my se připojujeme s velkým DÍK. Bylo to zorganizované na jedničku. Prohlídka fabriky byla perfektní.Restaurace večer super. My co jsme byli od pátku jsme si to nádherně užili. Extra poděkování celé rodině Kapera za víkendový azyl a Pastorkovi a spol. za organizaci celé akce.Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další setkání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...