Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolky


jan.svaton

Recommended Posts

Par krat jsem si vsimnul, ze se mi ta kontrolka autodiagnostiky rozsvitila pri startovani, ale po chvilce zase zhasla. Znamena to neco, nebo je to jedna z ikon ktery se rozsviti vzdy pri startu? (jako treba airbag)

Jinak z manualu k 406 jsem vycetl, ze indikuje:

- poruchu vstrikovaciho systemu

- poruchu zapalovaciho systemu

A je u toho jeste poznamka: Pokud je vase vozidlo vybaveno katalizatorem, muze dojit k jeho poskozeni. Urychlene se obratte na servis Peugeot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Par krat jsem si vsimnul, ze se mi ta kontrolka autodiagnostiky rozsvitila pri startovani, ale po chvilce zase zhasla. Znamena to neco, nebo je to jedna z ikon ktery se rozsviti vzdy pri startu? (jako treba airbag)

Jinak z manualu k 406 jsem vycetl, ze indikuje:

- poruchu vstrikovaciho systemu

- poruchu zapalovaciho systemu

A je u toho jeste poznamka: Pokud je vase vozidlo vybaveno katalizatorem, muze dojit k jeho poskozeni. Urychlene se obratte na servis Peugeot.

Měla by se rozsvítit, když se klíč otočí do polohy M a po nastartování motoru má zhasnout.Když nezhasne, je nějaká chyba v řízení motoru.Alespoň u benzíňáků to takhle funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Par krat jsem si vsimnul, ze se mi ta kontrolka autodiagnostiky rozsvitila pri startovani, ale po chvilce zase zhasla. Znamena to neco, nebo je to jedna z ikon ktery se rozsviti vzdy pri startu? (jako treba airbag)

Jinak z manualu k 406 jsem vycetl, ze indikuje:

- poruchu vstrikovaciho systemu

- poruchu zapalovaciho systemu

A je u toho jeste poznamka: Pokud je vase vozidlo vybaveno katalizatorem, muze dojit k jeho poskozeni. Urychlene se obratte na servis Peugeot.

Tohle je naprosto v pořádku ;) jinak pokud ti svítí tak to může být cokoliv. Mě třeba svítila kvůli tomu, že jsem měl upadnutej jeden drátek na lambda sondě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sviti jen pri startu, tak je to v pohode. Ja jsem si toho mockrat nevsim, jelikoz nez nazhavim, tak obycejne pridelavam panel k radiu. No a do te doby ona zhasne.

Ale trochu ve me hrklo, kdyz se ta kontrolka tady objevila - uvedomil jsem si ze mi tam vlastne taky neco takovyho pri startovani problikne.

Uz mam klid v dusi. :cool: Diky hosi... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...