Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Scháním Návod na demontáž turba 2.0HDi RHR


Milla1

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Čaute, můžu taky poprosit o návod na demontáž turba 2.0 HDi RHR? A další dotaz, nemáte někdo schéma zapojení podtlakových hadiček a ventilů? Mam verzi s bypassem intercooleru. Případně potřebujete VINko, pro získání toho schématu? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 6 měsíců později...

Kdyz vypnu zapalovani tak podtlak zacne pomalinku klesat - logicky ze zacatku rychleji, konec pomaleji. Podtlak se uplne ztrati za cca 3-4 minuty. Takze drobnej unik tam nekde je, ale nerekl bych, ze tak velkej aby to ovlivnilo regulaci turba. Ale mozna se pletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At jsem to meril kdekoliv, tak to bylo stejne. 
 

Dneska jsem udelal lepsi mereni s externi vyvevou. A vysledky:

 

1. Okruh bypassu intercooleru - vytvoreny podtlak cca 26Hg - po vypnuti vyvevy podtlak drzel bez zmeny x minut. Dal jsem necekal.

2. Okruh, ktery ridi klapku v sani a turbo - uplne stejne jako okruh 1

3. Hadice k posilovaci brzd - vytvoreny podtlak cca 24Hg, po vypnuti vyvevy byl podtlak do par minut uplne pryc. 
 

Tudiz soudim ze netesnost zpusobuje posilovac brzd, takze ho asi vymenim. Kazdopadne ten unik je podle me tak malej, ze nemuze zpusobovat tu chybu 2563. Koneckoncu dneska ta chyba na diag ani nebyla 😳😀

@ChouLu jak vis, ze ten ventil upusti podtlak? Mam zkusenosti jeste s C4 piccasso a C5 a obe drzi podtlak klidne nekolik dni. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...