Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Scháním Návod na demontáž turba 2.0HDi RHR


Milla1

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
V 25. 9. 2017 at 8:44, straki007 napsal:

Ano jde sundat.Je tam "O" krouzek jako tesneni.

Kontroluje se ale zapojeny a vyvodenim podtlaku a merenim na dratech primo na svazku.

Ahoj, muzu mit dotaz ohledne teto zalezitosti? 407'rhr prestalo tahat, jede ale neskutecne tupe a lenive. Na obd mi vyjela hlaska P2562 coz me odkazuje na vadu okruhu mereni naklapeni lopatek. Ze zacatku to bylo bez hlasky na palubovce ted uz kontrolka vady motoru pokazde. Muj dotaz zni, ukazuje tako zavada konkrétně na snimac polohy nebo kabelaz? Muze byt problem v samotnym naklapeni lopatek? Nebo muze byt dalsich 20 moznosti jak uz to nekdy byva? Moc dekuji za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Turbo je ovládané podtlakovymi ventily, casto bývá problém ve vedení podtlaku, kdy nekde praskne spojka, hadicka nebo i prave zmíněný ventil. Na to bych se zaměřil, ideálně vzít si schema podtlaku a jit pěkně od pumpy a vše projít.

Turbo bych nechal az na konec a jeho výměna v domácích podmínkách mi prijde skoro nereálná. Přístup je fakt mizerný, navíc se nemění jen turbo, ale i nějaké hadice, prutokove srouby atd. Už jsem si tím prošel a u kompletní výměny jsem byl přítomen, takže vím, že bych to raději svěřil někomu kdo vi co dělá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do demontaze nebo vymeny turba bych se rozhodne nepoustel, jen bych rad svepomoci vyloucil co nejvice moznosti nez dojde na servis a reseni turba. Hlavne ani neznam zadny spolehlivy servis kde by vedeli co delaji. Neznate nekdo nejaky spolehlivy servis z Ostravy? Budu vdecny za info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze vyreseno, v servise nabidka 15000 za opravu, po pripojeni mych chladarskych budiku do okruhu podtlaku zjisteno ze podtlak neni. Po badani nalezeny dve spojovaci hadicky mezi rozvodem a vystupem z vakupumpy zterele, praskle a vypadene. Okem bohuzel neviditelne misto....timto dekuji celemu foru za informace ktere se velmi osvedcily....a ma zkusenost je ze netreba resit a kontrolovat hnedka turbo kdyz je spousta veci okolo ktere se daji jednoducho zjistit....at vam to lita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...
V 13. 2. 2018 at 23:54, HP_HASIC napsal:

Neber Boží jméno nadarmo......

http://ssj-centrum.com/cs/

jsi si popletl stranky, ze...... 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, straki007 napsal:

Potenciometr.

Doporucuji kupovat v origo PSA servisu.Smejdy z internetu maji jine hodnoty a po cca 1000 km zacinaji zlobit a lidi potom z toho blazni.

na fotce z peugeotu k mýmu turbu to nevidím, je to taky 0375P0 bo to má na mysli něco jinýho? :o

5a85ad2acdf07_Peugeot307mojeturbo.thumb.png.40827a6df072d989716d47f2e0a279eb.png

Upraveno uživatelem Martinni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jde oto že pokud je to potenciometr pak nechápu že k tomu vedou jen dva vodiče, při napojení na pc (neorig diagnostika) tam mám závadu: regulace turbodmichadla. Podtlaky jsou poviměňovaný a elektromagnetický ventil je nový pierburg a přesto svítí check a při jízdě vypadává výkon, okolo dvou tisíc ot přestane táhnout a dvou a půl má zase snahu, nechce se mi párat ven turbína když by to mohlo být v el. Díky za rady a tipy. Pokud to patří do jiného vlákna pak se omlouvám, nemohu najít ani vlákno s radou na výměnu žhaviček. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...