Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Scháním Návod na demontáž turba 2.0HDi RHR


Milla1

Recommended Posts

Co by měla hodit DIA ? Kontrolovat jaké jsou hodnoty tlaku na turbu , nebo myslíte že hodí přímo chybu ? Měřil jsme pouze přes OBD 2 nějaké veličiny a ukázalo mi to tlak na turbu při volnoběhu 790 ot. jen 0,97 bar... Je to možné ? V tahu se hodnoty pohybovaly okolo 2,47-2,55 bar ... pokaždé když sjem sešlápl plyn, tak právě dlouho trvalo než vzrostl tlak turba .. Takže řečeno jednoduše... Jak začal dle OBD stoupat tlak na turbu tak začal motor táhnout a táhnout...OBD je asi moc jednoduché na nějaké takové měření a kontroly, viďte  ? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě mám aspoň radost z toho tlaku... :) Ale ta časová prodleva je třeba ještě více poznat při studeném motoru kdy trvá někdy fakt takových 5-10 vteřin kdy začne turbo tahat... Takže teď se budu soustředit na turbo a DIA...

 

EDIT: Kluci, hoďte prosím ten návod... :) Budu Vám vděčný...

Upraveno uživatelem Gormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Ahoj taky prosim o ten návod na demontáž turba. Dik

Včera mi auto chciplo,odtah. Diagbox píše chybu F4C4 Závada tlak motorového oleje. po nastartování za 3 vteřiny chcipne a objeví se kouř nad prostorem EGR nebo turba. Auto Peugeot 407 2,0RHR 218tkm. Egr měněn loni. Nevite někdo jak otestovat turbo přes diagbox při vypnutem motoru? Dik:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...