Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Scháním Návod na demontáž turba 2.0HDi RHR


Milla1

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Ahoj, ztratil se mi výkon o tah autíčka tak jsem myslel že to dělá  FAP filtr tak jsem se ho o víkendu zbavil (ještě musím udělat FAP off v jednotce) myslel jsem že je to tím ale netáhne mi k tomu ještě  turbo =( můžu poprosit taky o návod.?? Děkujiiii 

Upraveno uživatelem Sedlyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....to je národný šport,len tak meniť turba......ani neviete či sú vadné.....a narobíte si zbytočne ďalšie problémy....

 

Ahoj, ztratil se mi výkon o tah autíčka tak jsem myslel že to dělá  FAP filtr tak jsem se ho o víkendu zbavil (ještě musím udělat FAP off v jednotce) myslel jsem že je to tím ale netáhne mi k tomu ještě  turbo =( můžu poprosit taky o návod.?? Děkujiiii 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Je tam elektromagneticej podtlakovej ventil. Ten se stará o naklápění lopatek turba. Začal bych že rukou zkusíš zahejbat za tyčku co tahá za lopatky. Musí se hejbat (přístup je naprd ale dá se to. bacha na spálení ruky)

Pokud se hejbat bude, tak by mohl bejt špatnej ten ventil. Ten jsem kupoval od badisaka. Nahradil jsem silikonové kolínko co přivádí podtlak k ventilu podtlakovou hadičkou a zas lítá jak má. Ono pokud ti vypadne jen blbá hadička od tohodle ventilu, auto se chová jako bez turba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj lidi pomooooc na mé 407 RHR se ozýval podivný šramot rozhodl jsem se zkontrolovat napínák řetězu mezi vačkami. Sundal jsem víko ventilů. Vše O.K. dal jsem jej zpět ještě jsem vyměnil olej v motoru a filtr a od té doby auto nejede. Takže zkontroloval jsem podtlaky vakuovou pumpou ovládání turba se hýbe tlak neubývá. Všechny konektory na svém místě......žádná hadice není prasklá či poškozená......diag píše nízký referenční tlak turba. Turbo prostě neturbí.....:-( auto žere osm litrů a nejede teda jede jako bez turba.....zkontroloval jsem průchodnost hadic nic vše čisté......kdyby výkon ubýval postupně pochopím ale takhle skokem bez varování do těď jen chvála jezdilo jako drak...a žralo 5,5......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...
  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Klucí ... Poprosím taky o návod na RHR (do budoucna) řeším momentálně mou turbodíru jako Brno... Motor má výkon , má tah ale strašná prodleva po sešlápnutí plynu... Připadá mi to jakoby motor vždy potřeboval natlakovat od Turba a pak jak se chytne tak to letí :) Ikdyž ho dostanete třeba do 2500 ot. pustíte plyn na 2-3 vteřinky a pak znova sešlápnete , jakoby potřeboval tak cca chvíli na to než zas vás zarazí do sedačky... A během posledních dvou týdnů mi teď párkrát udělal že při 5 nebo 6 stupni v tahu vypnul... Začal jsem předjíždět cca 110 km/h zařazená motor pěkně potáhl tak jsem začal předjíždět a těsně před úrovní toho druhého auta nic ... Výkon opadl a auto zrychlovalo (spíš nezrychlovalo) minimálně... Držel jsem pedál dál dole a trvalo to asi dalších pěkně kurevsky dlouhých v tu chvíli 5-6 vteřin než auto opět dostalo tah a motor výkon... Ještě ten den mi to udělalo znova při zařazené 6ce... Totožný průběh... Ale 1-4 můžete dojit jak chcete a bez problému... Čím to je ? :( Ventil ? Vyběhané Turbo ? vstřiky ? Nevím co s tím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...