Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Udělal jsem si radost - kola 17"


McBen

Recommended Posts

Neodolal jsem a musím se podělit o moji radost z pořízení nové sady kol (P 405). Jsou to 17" Exclusive Line (ATS) a pneu Toyo Proxes T1R 205/40/17. Měl jsem trochu obavy z nežádoucích projevů, jako je tření o podběhy při propružení, nebo chvění řízení při vyšších rychlostech. Ale výsledek mě nadchl, auto jede jako po kolejích, žádné vibrace, kvalita jízdy je možná ještě lepší než s předchozím obutím (195/50/15 Pirelli). A ten vzhled - bomba. Samozřejmě je třeba počítat s tvrdší jízdou, ale to byl účel :). V této souvislosti nabízím sadu pneu, jen tak zkusmo, jaký bude ohlas. Měl jsem je na autě krátce (pak přišly zmiňované Pirelli). Jsou to Good Year Eagle Ventura 185/65/14. V době uvedení naprostá špička, dnes stále mezi nejlepšími. Super šípovitý dezén (95%), vynikající vlastnosti. Bez škrábnutí, vzhled nových pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to gratuluju chlape, já mám na svý 406 2.0i 17\" elektrony s Good Year F1 Eagle 225/45/17 a řeknu ti tam, kde jsem to říznul v zatáčce 90km/h kola řvala, já v očích smrt, tak teď valím 120km/h a kromě toho že mě to vykopne ze zatáčky, je to paráda. Myslím, že si užiješ spoustu závaby :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, gratuluji, nebylo by foto? :)

Ja mam 205/40/17 na 306, vypada to super, tvrdis jizda mi nevadi, ale kvuli diram ted premyslim o vymene za 16\" a nechat si tyhle jen na zvlastni prilezitosti :) Protoze narazit disk s takovymto profilem je hodne snadne...

Smrt diram a zdar peknym diskum! :super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi abych řekl pravdu tak je pravda že je to podstatně tvrdší, ale zase je to kompenzováno měkčími sedačkami, a co se týká děr, nějak je ignoruju a zatím mi to vychází, samozřejmě, že hele díra a hup do ní ale to by se člověk v čechách ukličkoval, není pravda???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čeče ani za mokra to není tak hrozný, horší je to když trefíš vyjetou kolej od náklaďáku, to se pomalu nedá udržet na silnici, je to trišku širší a tak tě to tam pořád táhne, je to boj. Co se týče zadní nápravy, zatím je v pohodě, o auto se mi stará moc dobrý spolužák a zatím na nic nenadával, jen mi rozmluvil podložky pod kola, že to už by ramena krapítek trpěli :D Jinak se ani blatníky nemuseli vytahovat, vše se vešlo akorát, jen platové podběhy se museli blíž chytnout k motoru samořízkem, protože při olným rejtu, mi drhli vnitřky, ale už je to OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych řekl pravdu, jsem rád, že ty 17\" kola nebyly u Hicse v ceně. Protože poslouchat při každém druhém zhoupnutí jak se mi kola dřou o plastové podběhy zadních blatníku fakt nic moc.

A to jsem tam jel sám, nebo ve dvou. Když jsem zkusmo posadil čtyři lidi, tak se mezi kolo a podběh nedal strčit ani prst.

Momentálně jezdím na starých plecháčích a až budu kupovat hliníky, tak to vidím tak na 15\", maximálně 16\"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Omlouvám se byl jsemna dovolené a nějak jsem zapomněl na fotky, zítra vše nahradím. Jinak já mám sportovní pružiny od GX Racing + sportovní tlumiče Koni a je to opravdu znát, líp to sedí, líp to vypadá a kola o podběhy nedřu i když jedu ve 4 lidech, nevím proč ale jedině dobře že tomu tak je, opravdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch kol, tak prodám ty svoje. Jsou to Alessio F1 a mám k nim i super 2cm podložky přímo od OZ. Super lehounké a tvrdé. Budu auto prodávat teď na zimuz, takže radši za ty peníze koupím na auto pořádný zimáky. Letní kola by v prosinci stejně nikdo na autě nezaplatil. Je potřeba ale ty 17\" obout. To co tam je teď už není na ježdění! Cena je tak kolem 11.000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...