Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šířka kol nebo ET


Toretto

Recommended Posts

Ahoj všichni mám jeden problém a nevím jak na něj. Koupil jsem pažoutka 205 1.8 XRD (vklidu autí) ale chtěl jsem na něj dát kola originál 15'' 7J ET 18. šířka gumy 195 ale dře mi to o vnitřek podběhu. Vnější podběh by byl akorát ale nějak mi nesedí prostě vnitřek... Nevíte co tam tak dát za solidní kola aby nedřely???? A ještě detail původní kola 13" 165 dřou občas taky... Kola jsou rovně nejsou do áčka.... Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mluvíš asi o zadní nápravě že jo? dře Ti to na obou stranách?a není možný že auto bylo bouraný?

já třeba zjistil že tam mam nápravu z 1,4 až když sem měnil pakny, ale taky chci dávat větší kola tak doufám že na tom nebudu podobně:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 205 se dají dát 185/60R14 a to na orig ráfcích 6J14 nebo na Gti se dávali 6j15 s 195/50R15 et ti nepovím ale jde o to že Gti má o 1cm na každé straně širší nápravy díky brzdám. tvuj problém bude ale v šíčce ráfku rozdíl 7j15 a 6j15 je palec neboli 25,4mm a to má vliv na roztažení gumy a její výslednou šířku a ta je moc velká ikdyž jde o tu samou 195/50R15. mk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toretto:to je silně podezdřelí že ti to dře a kola nejsou do áčka,nemáš přihlej ten plech o kterej to dře?já sem to měl trošku přihlí a taky to dřelo,ale na gumách 185/60R14 ráfek 5,5palců ET 24,přihnul jsem to spět a bylo to ok,jinák dřelo to když vzadu seděli tři lidi.Jinak dá se to taky řešit podložkama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO CHIP: Náparva je tam původní majitel s ní nic nedělal to mě taky napadlo jestli není užší než má být ale prý ne a bouraný to taky nebylo...

TO MK405: Takže dát maximálně 6J14\" jo nebo potom 7J15\" na podložku aby to nedřelo ale vytáhnout lemy...

TO CRACK: Ten vnitřní plech přihlý není skoušel jsem to jakoby potlačit jestli se to prohne ale drží to jak židovská víra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravím,

jak tady koukám, s kolama není žádná sranda. Já mám 1.4 a teď nedávno jsem si koupil pěkný hliníky 6J13. Těch 13 tam prostě chci, mě až tak na velikosti disku nezáleží a taky tam původně mají 13 bejt, jenom nevim, jestli jsem trefil tu šířku 6 palců (když ty kola byly prostě nářez). Chci si na ně dát gumy 175/60R13, 165/... by tam bylo jako nafouklej knedlík. Moc velkej odborník na kola nejsem, no snad to nebude dřít a bude fešný.

Nu já vam poradit moc nemůžu, uvidim jak dopadnu sám :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

Zdravím,

jak tady koukám, s kolama není žádná sranda. Já mám 1.4 a teď nedávno jsem si koupil pěkný hliníky 6J13. Těch 13 tam prostě chci, mě až tak na velikosti disku nezáleží a taky tam původně mají 13 bejt, jenom nevim, jestli jsem trefil tu šířku 6 palců (když ty kola byly prostě nářez). Chci si na ně dát gumy 175/60R13, 165/... by tam bylo jako nafouklej knedlík. Moc velkej odborník na kola nejsem, no snad to nebude dřít a bude fešný.

Nu já vam poradit moc nemůžu, uvidim jak dopadnu sám :papa

moc moc prosím,dej fotku!!já sem taky moc chtěl 13ky a ted mám na nich zatím gumy 165/65 a chci dát 175/60....a jaký ty tvoje mají ET?moje 18

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Crack:

Fotku nemám, půjčil jsem z digitálu kámošovi kartu, snad ji nebude dlouho potřebokat :grr. Jakej maj Et vážně netušim, ale asi docela malej, protože ty šrouby co mam ze 14 se na těch novejch alu závitu muc nechytaj,no bude to chtít hold delší. Taky možná kola budou trošku vykukovat z podběhu na svět, ale aspoň to bude přilepený k asfaltu a na boudu to hned tak taky nevotočím:D :papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...