Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Líný motor


DanHal

Recommended Posts

Zdravím, mám takový pocit, že auto nejede tak, jak by mělo. Myslím, že 1,4 by mohla být celkem svižná, ale motor je \"unavený, líný\", nechce se mu moc zrychlovat, předjíždění je s tím nejisté. Je to u těchto motorů standardní, nebo je něco v nepořádku? Na co bych se měl případně zaměřit? Najeto dle počítadla 115 tisíc, ale ověřený to není.

[upravil dne 22/7/13 22:27 od DanHal]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor 1.4i je poměrně značně živý, jenom musí být v perfektním stavu a musí se to s ním umět. Nevím kdo má co za problém, mě stačí podřadit, šlápnout na plyn a letím. Mám vyzkoušené osobně že bez problému ujede očipované 1.4hdi. O 1.9D se tu vůbec nezmiňujte, to je lenoch šílený. :bojim

[upravil dne 25/7/13 21:28 od Altman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jáá ho točím ten motor stále a tušim mám ešte aj menšiu spotrebu ako keď som jazdil normalne :)

Treba ho fakt točiť a hlavne vypnuť klimošku :D :D potom uvidiš rozdiel :D :D

keď predbieham s klimoškou hadžem tam 3 a tu vytočím poriadne a BAM 4 :P

Na rozjazdoch s mojou naloženou 206 dávam dole 170 konového superba :) ale iba na rozjadcoh keď superb hodi 3 som v predely :D Chalan čo má superba nechapal ako je to možne :Da že ešte s nákladom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...