Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sparovanie noveho kluca


funthomas

Recommended Posts

omylom som v pracke vypral kluc, imobilizer to prezil, ale nejde dialkove, asi odisla elektronika na plosaku

je nejaka moznost to sprevadzkovat?, napr vymenou z ineho kluca, v peugeote tvrdia, ze jedine novy kluc (261 EUR :grr), ze aj keby sa vymenila len elektronika, tak to nevedia sparovat s BSI, vraj len uplne novy kluc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

praveze na tom najvacsom chipe sa to zazelenelo pri zopar nozickach, tak si myslim, ze to nadobro odislo/vyskratovalo. Myslel som, ze nebude problem prehodit plosak dialkoveho z ineho ovladaca, sparovat s autom... ale zda sa, ze tento postup nie je mozny (aspon zatial mi to nikto nevyvratil) a vyzera to, ze jedina moznost je novy kluc, nikdy nepouzity a original peugeot

v kazdom pripade chciet za 1ks kluca 262 EUR nehoraznost, ktoru neplanujem ani nahodou

[Edited on 23/7/13 10:46 by funthomas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem ci si cital zaciatok, ale podla technika v peugeote musis mat novy, nikdy nepouzity, nikdy nesparovany orginal peugeot kluc

udajne ked uz bol raz sparovany tak to nevedia urobit opat, neslo mi to do hlavy, ale to opakovane tvrdil, preto som sa pytal, ci s tym ma niekto tu prakticku skusenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Nedávno sme riešili so synom podobný problém, tiež na 607-me,  ale r.v.2005. V ZA v Peugeote nám povedali že nový kľúč stojí 150€. Našli sme predajcu na Orave, kde nám predali úplne nový kľúč aj elektronikou za 40€ aj s poštou. Jediné čo treba urobiť je prehodiť vyfrézovaný pôvodný kľúč. A spárovať cez diagnostiku. Mám diagnostiku Diagbox- originálnu, ktorá ťa navedie ako to urobiť. Robil som to na jednej 607-me, ale nesmel som byť pripojený na net. Je nutné mať kód z karty, ktorá je dodávaná ku každému peugeotu z výroby. Pokiaľ ju nemáš, tak ti kod dodajú v peugeote podľa VIN čísla. Pri prebraní kodu je nutné preukázať že si majiteľ auta. Stojí to nejakých 6€. Potom môžeš párovať kľúče.

Upraveno uživatelem Jozef 50
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prve rocniky 607 mali dost atypicky kluc, druhovyrobu som nikdy nikde nevidel

 

novsie uz mali "standardny" bezne rozsireny taky ako 308,407.... ak je s novou elektronikou, tak verim, ze sa to da

 

z toho mi vychadza, ze ten tvoj postup asi nebude mozne uplatnint na r.v. 2001?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...