Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ESHOP 2016 - 2018


ChouLu

Recommended Posts

Eshop byl po inventuře znovu spuštěn a je možno objednávat.

Nadále bych chtěl upozornit na změny, které nastali pro slovenskou část klubu. Z důvodu, že momentálně není možné nijak realizovat předávání zboží Kaperovi jako doposud, budou objednávky na SK řešeny přímo poštou z ČR. Jsem si vědom, že částky za poštovné jsou velké, ale jedná se o provizorní řešení, které by mělo být odstraněné během októbra. Pokud má někdo zájem o zboží na SK, může mě kontaktovat do SZ nebo email ChouLu@peugeot-club.com s prosbou o spočítání poštovného za vybrané zboží. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ

Rychlost zasílání:
Eshop až do odvolání se budu snažit odesílat do druhého dne od přijetí platby.

Všechny objednávky, které jsem odeslal zde uvedu, jak jste byli zvyklí od Verči (Ta jak bydlí s Pe.Trem).

Případné dotazy do SZ

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, že jsem dlouho neaktualizoval ani nereagoval.. z rodinných důvodů to nebylo možné...

Takže:

Odesláno včera:

20131229

20131231

Na SK předáno:

20131226 - Zaplaceno, expedováno

20131227 - NEZAPLACENO

20131230 - NEZAPLACENO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové věci do eshopu bych chtěl, ale zatím to časově a z rodiných důvodů nemohu realizovat. Nicméně do konce roku by se něco objevit mělo.

Ke slevám nic nevím.. momentální ceny jsou tak nizké, že je to spíše jen propagace klubu než nějaké peníze pro klub navíc.. :(

Jinak dnes odesláno:

20131233

20131234

Ještě bych rád upozornil, že od klubu nejsem nijak placen, abych zboží expedoval 24 hodin denně... V uterý mi přišel email od nejmenovaného člena, že v pátek přišli peníze na účet a v uterý ještě nemá zboží doma, jak si to vůbec mohu dovolit... ohrazoval se dokonce, že už to jsou 4 dny od přijeti platby! Tohle mě dokáže opravdu naštvat, já letím jak blbej v pondělí s jednou zásilkou na poštu, aby to měl člověk, který zaplatil v pátek co nejdříve a dostane se mi takového poděkování... tohle prosím opravdu NE!

[upravil dne 9/8/13 12:00 od ChouLu]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Nové věci určitě.. ale né teď.. v pondělí nastupuji na školu a totálně nic nestíhám, natož něco vymýšlet :)

K hrnkům.. v malé sérii budou hrnky tak drahé, že by si ho nikdo nekoupil a o větší serii se neuvažovalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...