Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Netěsní kohoutek


Goldinka

Recommended Posts

Sagic: s mojí šikovností je často potřeba lékárna i při psaní propiskou v kanceláři :D nebrala bych to na lehkou váhu :D ale podívám se jak to tam máme, třeba bych to fakt zvládla..

Dave_k: hmmm já myslela, že bych koupila něco takového (co tam máme, otevřela sem první odkaz, kde je to samé co mám ted v kuchyni) http://www.koupelnyvenus.cz/product/vodovodni-baterie-svitava-s005-0:133/ jako asi je mi jedno co za značku to bude... ta baterie co tam je teď je od doby co se dělala nová kuchyně - to bude už tak 5 - 6 let možná víc... tak aby to prostě vydrželo aspoň stejně tak dlouho, nebo lépe dýl, ale víš jak to je - za nějakou rozumnou cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K levnejm bateriím - možná má někdo jinou zkušenost ale já před 10 ti lety vyměnil všechny v bytě za hypermarketové za 300-500,- ( 2x koupelna, toaleta, Kuchyně) a teprve letos odešla jedna kartuše v koupelně v umyvadle. Koupena jiná kolem 140,- a zase funguje.

PS: zítra jedu přes prahu, klidně ti ji vyměním (když mě nebudeš nutit obdivovat nové autí :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kobliho, schovám mojí kočkovitou šelmu na nějaké parkoviště, přes které nepojedeš abys na ni neviděl :D

díky za nabídku akorát já bych zítra mohla až někdy nejdřív po devátý večer... :/ Takže jjedině, že by se ti chtělo/by to šlo takhle pozdě...

[upravil dne 21/7/13 20:14 od Goldinka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná bude u nové baterie i návod... ;)

Ve dvou to jde lépe, tak se snad někdo najde, kdyby sis na to netroufla.

K těmhle činnostem jsem se ještě nedostal, ale víceméně je to fakt jednoduché.

Hlavně mít správné nářadí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kobliho, schovám mojí kočkovitou šelmu na nějaké parkoviště, přes které nepojedeš abys na ni neviděl :D

díky za nabídku akorát já bych zítra mohla až někdy nejdřív po devátý večer... :/ Takže jjedině, že by se ti chtělo/by to šlo takhle pozdě...

[upravil dne 21/7/13 20:14 od Goldinka]

Hm to je totálně na houby, proletím Prahou na motorce kolem 9 ráno a pak někdy kolem 15 nazpět. Tahle večer nemůžu, to bych dojel v noci a ráno vstávám v 5 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcel00: jasný, já sem se už rozhodla pro celou tu baterii, jak už bylo psáno, má už něco \"natočeno\", takže to nebude na škodu. A jestli se ta kulatá věc dá přehodit a je jedno, jakej ten konec toho šlauchu, ze kterýho teče voda, je, tak je to ideál. Teď už jen vybrat, zakoupit a nainstalovat :D

Koblihu: hele v pohodě, říkám teče to takhle už tak rok, možná i dýl :D takže to rozhodně nijak nespěchá, jen sem si řekla, že už bych to mohla udělat.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

říkám teče to takhle už tak rok, možná i dýl :D takže to rozhodně nijak nespěchá, jen sem si řekla, že už bych to mohla udělat.... :)

Tak to je pěkné,že jsi se rozhodla to řešit.Kdyby ses na to vykákla tak jsi mohla měnit i desku.Páč to vlhko krásně hlodá tu dřevo třísku,to je potom krása jak to bobtná:o. Jestli máš nějakou lepší desku,třeba ze šutru nebo mramoru tak tam to nehrozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...