Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

stribrne krouzky kolem budiku


kveton

Recommended Posts

ja si myslim, ze by to tam slo dat bez sundani toho plexi! Rozdelat budiky a zustane ti jen to plexi s tim cernym plastem jak tam jsou diry na budiky a tema by to mozna slo procpat dovnitr a kapkou vterinovyho lepidla to pridelat. Ty otvory nejsou uplne kulaty, dole jsou ty rovny plosky a proto by to tam mozna slo nacpat, ale nevim, proto se ptam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Carten: Jak na kterým autě, Octavia má to plexi na šroubech, u 406 je lepený

[/img]

...a drží docela fest. Už jsem to kdysi zkoušel rozebírat právě za tímto účelem a trošku mi tam to plexi v jednom místě ruplo. Naštěstí jen málo a v místě, který pak schoval ten plast před budíkama. Tak jsem se na to vyprd a světe div se, jezdí to pořád stejně! :D:D:D:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a prave o to jde, je to pekne!!!

A co neni zbytecne? Kryty zrcatek jsem si strikal do barvy (je to uzitecne?), hezky kola (je to uzitecne?) atd....

Hodne veci nedelam (a ne jen ja) pro to jestli to je uzitecny, ale proste proto ze se mi to libi a se svym lvickem se chci (tak jako kazdej) i trosku chlubit a ne ho mit jen jako vec, ktera me dopravi z bodu A do bodu B!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na novem modelu jde plexi sundat pekne, tam neni lepene, ale zacvaknute! Cely ten budik jsme meli rozdelany, ponevadz nam prestal pipat repracek (kterej pipa kdyz je klic ve spinaci skrince, a kdyz jsou rozly svetla...) To plexi tam drzi na 6ti packach, a kdyz se odcvaknou, tak se dostanete krasne k budikum, my jsme si ho alespon utreli od prachu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. tak jestli je někdo na vážkách jestli koupit ty kroužky nebo ne tak z vlastní zkušenosti vám říkám ANO !!!!!!!!!!!! já jsem je koupil v Rokycanech asi tak za 750 kč. A mám je namontované a vypadá to bombasticky. A to opravdu nekecám! aporavdu to každému doporučuji. Když teď někde vidím budíky bez těch rámečků tak mi to připadá dosti šílený. Montáž je jednoduchá. Zabralo mi to se vším všudy tak 1,5 hod. Opravdu DOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Krmy

Ahojte. tak jestli je někdo na vážkách jestli koupit ty kroužky nebo ne tak z vlastní zkušenosti vám říkám ANO !!!!!!!!!!!! já jsem je koupil v Rokycanech asi tak za 750 kč. A mám je namontované a vypadá to bombasticky. A to opravdu nekecám! aporavdu to každému doporučuji. Když teď někde vidím budíky bez těch rámečků tak mi to připadá dosti šílený. Montáž je jednoduchá. Zabralo mi to se vším všudy tak 1,5 hod. Opravdu DOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!:papa

750 je dobra cena, de presne si je kupoval?

A montaz?Jak jsi je tam dostal a nalepil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo, hosi ... tak mam konecne NOVOU pristrojovku!!!! :)

A slape super.

Jak mi ta moje totalne cela blbla, tak jsem si zajel do Prahy na vrakac a koupil jsem do te sve 1.8ky pristrojovku z dvoulitroveho Coupecka.

Vypada naprosto super a hlavne ma i ty CHROMOVANY obroucky kolem budiku! Stala me jen 15 stovek. Je tam navic budik na tlak oleje, ktery je vlevo misto palivomeru a palivomer je mezi otackomerem a rychlomerem. Tachometr je do 250Km/hod a stupnice je 30,50,70,90,... a ne 20,40,60,80,... Jsem fakt nadsenej :)

Mozna si nekdo reknete, ze to nemuze jit presne, ale jde. Je to pry uplne stejny. Volal jsem i do Peugeotu, jestli je mozny tam dat pristrojovku z dvoulitru a pry to nevadi.

Dokonce mam ted najeto jen 109 tis. :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorat jak jsem resil problem s palivomerem, tak to neni budikem. Asi mam spatny plovak. Kdyz zapnu klicek, rucicka pomalinku stoupa porad nahoru az k plny nadrzi a tam se drzi. A plnou nadrz tam opravdu nemam. Takze bude asi plovak KO. Asi si zalozim novy tema, co s tim plovakem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr X

Jooo, hosi ... tak mam konecne NOVOU pristrojovku!!!! :)

A slape super.

Jak mi ta moje totalne cela blbla, tak jsem si zajel do Prahy na vrakac a koupil jsem do te sve 1.8ky pristrojovku z dvoulitroveho Coupecka.

Vypada naprosto super a hlavne ma i ty CHROMOVANY obroucky kolem budiku! Stala me jen 15 stovek. Je tam navic budik na tlak oleje, ktery je vlevo misto palivomeru a palivomer je mezi otackomerem a rychlomerem. Tachometr je do 250Km/hod a stupnice je 30,50,70,90,... a ne 20,40,60,80,... Jsem fakt nadsenej :)

Mozna si nekdo reknete, ze to nemuze jit presne, ale jde. Je to pry uplne stejny. Volal jsem i do Peugeotu, jestli je mozny tam dat pristrojovku z dvoulitru a pry to nevadi.

Dokonce mam ted najeto jen 109 tis. :-))

A na kterym vrakaci ses k tomu dostal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...