Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stribrne krouzky kolem budiku


kveton

Recommended Posts

Původně zaslal: carten

2 Ferry: nejedeš náhodou tento víkend na tuning do Žirovnice?? Mám tam namířeno.

no asi tenhle vikend na Vysocine budu, ale jelikoz tuning neni zrovna moje parketa asi nepojedu :D:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nu dobrá , ještě se tě zeptám na jednu kravinu od věci:

Jak jsi dostal ke svému jménu ten obrázek, nějak se mi to nedaří. respektive nevím jestli tam můžu dát obrázek co tu mám na disku a stejnej ptoblém řeším i s posláním fotek svých 17\" do éteru, vše mám tady na disku ale nějak mi to nešlape :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: carten

nu dobrá , ještě se tě zeptám na jednu kravinu od věci:

Jak jsi dostal ke svému jménu ten obrázek, nějak se mi to nedaří. respektive nevím jestli tam můžu dát obrázek co tu mám na disku a stejnej ptoblém řeším i s posláním fotek svých 17\" do éteru, vše mám tady na disku ale nějak mi to nešlape :(

Musi to bejt nekde na netu a das tam jen odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: carten

Odkaz jo ale ne přímo obrázek z disku, nebo alespoň mě to teda nešlape :(

Musis ten obrazek mit nekde na netu. Zaregistruj si nekde zdarma webovy prostor (treba tiscali - kapacita bohate staci). Tam pres FTP posles fotky a sem do fora uz davas jen odkazy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr X

Tak tady jsou tri fotky te moji nove pristrojovky. Ale kvalita fotek nic moc.

http://home.tiscali.cz/cz635097//406/01.jpg

http://home.tiscali.cz/cz635097//406/02.jpg

http://home.tiscali.cz/cz635097//406/03.jpg

[upravil dne 27.8.05 Petr X]

Tak jsem ji sehnal taky :) z 2.0 16V coupe, za 2500 v Kladne, uz se tesim az ji tam soupnu :roker:super :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Petr X

Tak tady jsou tri fotky te moji nove pristrojovky. Ale kvalita fotek nic moc.

http://home.tiscali.cz/cz635097//406/01.jpg

http://home.tiscali.cz/cz635097//406/02.jpg

http://home.tiscali.cz/cz635097//406/03.jpg

[upravil dne 27.8.05 Petr X]

Tak jsem ji sehnal taky :) z 2.0 16V coupe, za 2500 v Kladne, uz se tesim az ji tam soupnu :roker:super :D

Ty ji mas taky?? :) No to je gooool :D:D

Jsi me prekvapil :) Ale ja sehnal levnejsi, he he he :D :D

Tak at ti dobre slape, ja ji vymenil hned na miste na tom vrakaci.

Si ji ted kupte treba vsichni, ze joooo ... a az to auto budete prodavat, tak reknete, ze to byla specialni edite, ze s touhle pristrojovkou udelali jen par kusu :D

A pomohl sis aspon na kilometrech? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že stříbrné kroužky teď frčí, co? :D:D:D

Mě ale zajímá jiná věc. Nemáte někdo zkušenosti s takovejma těma karbonovejma polepama interiéru? Mělo by to fungovat tak, že se to nějak nahřeje napařovací žehličkou a ten materiál se pak tvaruje přesně podle záhybů a ohybů toho, či onoho dílu, na který to chcete naplácnout. Nějak už se mi okoukal interiér, tak bych chtěl nějakou změnu. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Operator

Koukám, že stříbrné kroužky teď frčí, co? :D:D:D

Mě ale zajímá jiná věc. Nemáte někdo zkušenosti s takovejma těma karbonovejma polepama interiéru? Mělo by to fungovat tak, že se to nějak nahřeje napařovací žehličkou a ten materiál se pak tvaruje přesně podle záhybů a ohybů toho, či onoho dílu, na který to chcete naplácnout. Nějak už se mi okoukal interiér, tak bych chtěl nějakou změnu. :myslim

Kup si pristrojovku z COUPE a nemusis nic lepit ... :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Operator

Koukám, že stříbrné kroužky teď frčí, co? :D:D:D

Mě ale zajímá jiná věc. Nemáte někdo zkušenosti s takovejma těma karbonovejma polepama interiéru? Mělo by to fungovat tak, že se to nějak nahřeje napařovací žehličkou a ten materiál se pak tvaruje přesně podle záhybů a ohybů toho, či onoho dílu, na který to chcete naplácnout. Nějak už se mi okoukal interiér, tak bych chtěl nějakou změnu. :myslim

jen aby se ti to pak v lete nezaclo odlepovat a nemusel jsi kvuli tomu menit celou palubku, protoze by pak byla hnusna :roll:aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v budikach je na plexi rozvadejicim svetlo takova oranzova folie, ktera dela barvu toho podsviceni... A k polepum - je potreba sundavat rucicky, kdyz se to lepi, z toho duvodu bych to nechtel. Jinak se mi to docela libi (ale modry podsviceni nemusim).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Operator

Koukám, že stříbrné kroužky teď frčí, co? :D:D:D

Mě ale zajímá jiná věc. Nemáte někdo zkušenosti s takovejma těma karbonovejma polepama interiéru? Mělo by to fungovat tak, že se to nějak nahřeje napařovací žehličkou a ten materiál se pak tvaruje přesně podle záhybů a ohybů toho, či onoho dílu, na který to chcete naplácnout. Nějak už se mi okoukal interiér, tak bych chtěl nějakou změnu. :myslim

jen aby se ti to pak v lete nezaclo odlepovat a nemusel jsi kvuli tomu menit celou palubku, protoze by pak byla hnusna :roll:aut:D

Pochopitelně, že bych si s tim nevytapetoval celej interier. :D Chtěl bych to dát jen na ty plasty, jako si třeba Sepp stříkal na stříbrno. Je to poměrně drahý a mám pocit, že to mj. vyrábí výrobce Kamei, tak by to možná nemuselo být nějak výrazně loupavitý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ty myslis takovy ty dekory, ty uz se tu resily asi pred pul rokem, nekde se tenkrat vyprodavaly na 405ky 605ky atd, videl jsem je taky na ebay.de a vychazely asi na 8 000, no je to pekna sranda, ale kdybych ty prachy mel investuju je radsi lip do neceho praktictejsiho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...