Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktivace AUX vstupu na RD4


Yarda_cz

Recommended Posts

  • O 1 rok později...
  • O 3 týdny později...

Ahoj, 

předem se omlouvám za nevyžádanou zprávu, ale potřeboval bych poradit / pomoc. Přítelkyně ma Citroena C2 s autoradiem RD4. Chtěl jsem si to klasicky rozšířit o USB a jack, tak jsem si objednal z Číny modul, co umí i BT handsfree. Na foru jsem si našel člověka s diagnostikou Lexia, co mi odblokoval, i když s velkými  problémy, protože to musel dělat přes diagnostiku Peugeota, protože C2 to nebralo,  AUX 1 vstup. V autorizaku se se mnou ani nebavili, ze timhle se fakt nebudu zabyvat.

Modul mi přišel, zapojil jsem ho bez problémů, když zapnu radio, tak se na něm rozsvítí dioda, ale nic jiného se neděje, pustím si do toho přes jacka z telefonu hudbu a ticho.

Tak jsem si rikal, ze to bude asi tou cinou, zabrouzdal jsem po ceskych obchodech a objednal si jiný přehrávač bez BT

https://www.bmshop.eu/p/h...ravac-usb-aux-peugeot-rd4

Po zapojení opět to samé a navíc, ani se na něm nerozsvítí kontrolka, že by byl aktivovaný.

Už jsem z toho fakt špatnej a nevím, kde hledat chyby, a kupovat donekonečna další věci už nechci. Díval jsem se, že tam řešíte i věci typu špatně zapojených kabelů, ale předpokládám, že když je to kupované přímo na RD4, že by to mělo být v pořádku kor když jsem koupil nezavisle 2 typy různé.

Proto bych se vás chtěl zeptat, zda-li by mi prosím nedokázal někdo poradit nějaký postřeh, případně dokázal pomoci sám?  Jsem z Prahy.

Já už jsem z toho zoufalej.

Děkuji moc, Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...