Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lotus seven


Milan+

Recommended Posts

Když se podívám na to, kdys zakládal tohle vlákno a o cca 7 let jsi to dotáhl do konce, tak před tebou opravdu hluboce smekám. Jsi fakt borec a houževnatost bys mohl rozdávat. Přeji ti to a doufám, že ti ta koncovka na jaro vyjde :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

@Milan+to co máš vpravo, tak něco podobného jsem tam měl taky a moc mi to k tomu nešlo. Dal bych takové ty co byly i na mini cooperech, nevím jak se jmenujou, ale taková ta klasika. Já to pájadlo ale prodal dříve než jsem to nějak začal ladit.

Fotka je mizerná, je to naskenovaná papírová fotka. je to z první projížďky, takový polotovar 🙂

 

tiger.jpg

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem to v Anglii, takové trošičku naťuklé. Přihlášeno normálně jako Tiger, tenkrát to ještě šlo, když se vědělo jak.

Motor byl perfektní, Zetec 2,0 na dvojitých weberech, točilo to 7,500, odhad ku 200PS, celkem to jelo. Převodovka sirka, ale zadní náprava byla hrůza, tuhá asi z Consula nebo Cortiny, zavěšená na takových čtyřech ramínkách a příčná tyč (panhardská?). Ta zadní náprava byl největší problém toho auta, šlo to hodně často bokem a většinou dost bez varování. Bylo to koupeno s úmyslem jezdit takové ty LeMost a LeBrno, proto je nádrž až nahoru v celém tom zadku, původní byla poloviční.

Byla s tím dost prdel, na Skřítku nebo i tady u nás na Šancích se s tím dali ztrestat i motorkáři (na sportech, né nějací harlejáci), v zatáčkách byli bez šance a na rovinkách ani moc neujeli, na brzdy jsem už byl vedle nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla tedy nějaká starší stavba,pak tam bylo to sloní ucho a celý zadek sirka.

Tam jsi potom omezen převodem v zadku a ona chce pak překopat trošku i skříň,ale to už pak je vše za tryskáč. 

Pokud to venku jezdilo,to se tu přihlásit nechalo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...