Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lotus seven


Milan+

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Trochu víc závidím, ani tak to na čem děláš ale spíš jak jsi v té práci vytrvalý.  Brácha má u našich Š 1000 MB  zděděnou po dědovy zkraje se na tom celkem makalo ono vlastně rozházet to a připravit to pro klempíře nebyl až takový problém a ani to nebylo tolik práce. Teď už to tam stojí asi 5 let po laku a za tu dobu jsem byl schopen zasklít jen dveře. Bohužel pořád není čas na tom makat. Příští týden mám pár dní volno a jsem domluvený se známým který měl půjčené auto když měl svoje nepojízdné a narevanš mi slíbil že mi pomůže s veteránem takže by jsme to snad mohli zasklít a snad nastěhovat interiér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak se zase trošku dělalo, frezovalo na míry, sloupek redukce pro páku spojky, jelikož frém  je rozpracováno více, tak více sloupků, odlehčené šrouby difu. A trošku se frézovalo na předních těhlicích. Ještě se zkrátí páka řízení,  aby  bylo strmnější.  A trošku to vše ruční bruskou a frézou doladit. Zatím z každé těhlice cca 0,5kg. 

1515695367635..jpg

1515695469758..jpg

1515695794377..jpg

1515696506732..jpg

1515696678822..jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak z přivezené zadní nápravy se šroubovačkama a svorem jsem trošku protáhl soustruhem brzdové kotouče. Málo jeté,spíše více orezlé. V pondělí se přebrousí ještě dosedačka pro ráfek,nelze najednou přetočit při upnutí.

kotouč.jpg

kotouč 1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Milan+ napsal:

V pondělí se přebrousí ještě dosedačka pro ráfek,nelze najednou přetočit při upnutí.

Dělával jsem to obráceně, napřed dosedací plochu pro ráfek a pak zbytek na jedno upnutí.... ale asi je to v principu jedno, jen mi to tak připadalo lepší.... to bylo teda ještě v dobách, kdy jsem měl v dílně "soustruh"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...