Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Goldinčino lvíče tvářící se jako puma


Mohy

Recommended Posts

Ideální je když už ho kupovat, tak koupit silkagel s indikátorem. jsou různé barvy - oranžový při nasycení zmodrá. Pak se nechá upéct v troubě a použít znovu. 

Pokud venku mrzne, tak je dobré na chvíli otevřít všechny dveře od auta a pořádně vyvětrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Já ani nevím, sem se na to od té chvíle zapomněla podívat :D 

Ne, druhý den bylo v okolí té napechovane ponožky u předního okna vidět "sucho", ale na zadním okně bez efektu. Třeba mám spatnej kockolit, ačkoli paní v prodejně mi říkala, že si to tam lidi chodí často kupovat, ten co mi nabídla. Mno, uvidíme jak to celé dopadne :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná špatnej typ fusekle….

 

Třeba vojenský fusky za sosáče byly asi tak to jediný kvalitní na ZVS.... Teda když pominu ještě kvalitnější buzeraci....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u nás pak bylo auto na profi čištění a prosil jsem je ať to prolezou a zaměří se na nějaký zdroj vlhkosti. Také se měnil kabinovy filtr. Letošní zimu máme zatím klid ale loni omrzalo čelní sklo zevnitř. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím kabinovým filtrem jsi měla začít.... Já taky nevěděl jak na to Guglil jsem. Kabinovej se má měnit jednou za 20.000km v případě provozu ve městě či prašném prostředí klidně i dříve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Tož, máme po technické, klempíř se podíval na vyžraná místa, zničený blatník od umělce v ulici - vyměněn za zdravější kus, akorát i když je barva červená, je to strašně vidět, že to má jiný odstín... asi mě čeká pracný víkend, budu si muset máknout s leštěnkou :D 

Na další dva roky mám pokoj, i když kromě koroze, kterou pořešil klempíř, nebylo čeho se obávat :) . jsem zvědavá, kolik let ještě budu přemýšlet, jestli není už na čase podívat se po novějším vozítku :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...