Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Goldinčino lvíče tvářící se jako puma


Mohy

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Dlouho jste se mi nesmáli ve smyslu "Fordem tam a vlakem zpátky" :D tak vám dávám možnost :D
Aneb Žlutý Express z Hradce do Trutnova :D 

Ve středu, v HK při přeřazení zůstala spojka na podlaze, prasklá hadička (v pondělí dojde na kontrolu veškerých hadiček a případné výměně - moje představa, kterou předám mechanikovi a on si s tim nějak poradi :D ).
Za sedm společných let, je tohle první odtah :) Poprvé, co mne nedovezla domů...

109580853_3108704555879503_1800596997248

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

@Medvěd Jasně, že cena je mimo, na druhou stranu na bazarech se kolem 25k pohybují. A nikdo neřekl, že se o ceně nedá smlouvat :) Nicméně budu ráda, když si za peníze z Pumičky koupim novou pračku :D Pokud se do soboty nikdo nenajde, jde to autobazaru, kde jsem předběžně dohodnutá. Bude mi chybět, to moje malé prdítko... :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Focus 1,6 2009 s tím jezdí manželka.... Nejhorší krám, kterej jsem měl ve stáji.... :roker Podívej do vlákna @Ferry ho Focusu....  Koroze.... :blicismajlik

Ale podvozek, co se jízdy tejče, velmi dobrý....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hafity Taky sem se vozila Renaultem a je to pro mě neskutečnej krám. Ale věřim, že s nimi jsou jiní majitelé spokojení 🤷‍♀️
To je prostě člověk od člověka. Jsou lidi spokojení s některým Peugeotem a jiní byli zase tolik zklamaní, že by do něj znovu nešli. Já věřím, že mám dobrej kus (což se ukáže časem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Hafity napsal:

V tom případě ať slouží co nejdéle bez nutnosti větších oprav :super

jelikoz v tom je motor Zetec, tak to akorat bude zrat mozna vic oleje.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nemůžu napsat.... Kdyby to náhodou četl někdo z Ford fóra, tak na mně uspořádají hon.... :D  Tam se totiž oleje řeší ještě více, než tady.... V podstatě jsem barbar.... Už 80000km jezdím (normy Ford nedbaje) na 10w/40 A3/B4.... Akorát vám neřeknu značku, protože si ji nepamatuju.... :mad:  Ale řekl bych, že to je Elf.... :roker

A motor je hlučnej furt stejně.... :bacha

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 44 minutami, Milan+ napsal:

Ono to auto jede na vše co je čisté

Kéž by to bylo tak jednoduché...good luck :super

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...